Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

[PHP] Files uploaden, wat is mijn temporary directory?

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Verwijderd

Topicstarter
Beste tweakers,

Laatst heb ik met behulp van swiftmailer een formulier gemaakt waar gasten hun gegevens + bestanden konden opsturen via een website.

Ik gaf de optie om je gegevens in te vullen en om 2 bestanden te uploaden. Swiftmailer deed dat prima, zolang je maar 2 van de 2 bestanden had ge-upload. Wanneer iemand maar één bestand of geen bestand en alleen gegevens opstuurde stopte Swiftmailer ermee. Dit had ik natuurlijk moeten controleren alvorens ik het formulier op het net knalde. Domme fout.

Wanneer je met php een bestand laat uploaden en vervolgens laat versturen met swiftmailer zet PHP de geuploadde file tijdelijk weg in een directory. Mijn vraag is, zouden er nog bestanden in die directory kunnen staan? Dus bestand die gasten wel geupload hebben (zodra ze op "versturen" klikte) maar dat swiftmailer ze nog niet heeft verstuurd.


Zoja, kan ik die dan nog terugvinden, of is dit bij voorbaat een verloren zaak..

[Edit: @hieronder, dankjewel]

  • G70boX
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 15:26
http://stackoverflow.com/...ow-long-to-tmp-files-stay

Die bestanden worden dus na de request weggehaald als ze niet uit de temp dir zijn verplaatst.

(En http://www.php.net/manual/en/ini.core.php#ini.upload-tmp-dir voor de upload dir, mocht je daar nog geinteresseerd in zijn)

[ Voor 41% gewijzigd door G70boX op 13-01-2012 17:21 ]