Euh nee... Je hebt een stereo (!!!) versterker. En aangezien ik niet zomaar ga Googlen naar de specs, verwacht ik niet per definitie dat dit ding zonder enige problemen een input > 2 kanalen netjes kan/wil/zal downmixen.
Ik zou trouwens verwachten, als je daar de mogelijkheid toe hebt, om dezelfde CD en BD mee te nemen naar familie/vrienden die een 5.1 of 7.1 receiver + speakers hebben en dan eens te luisteren hoe het klinkt als je eerst niets veranderd aan de source en daarna wel "geforceerd" alles op 2.0 gaat zetten.
Ik stel trouwens het geluid van de betreffende dvd/blu-ray in op stereo. Dus volgens mij is downmixen niet van toepassing.
Mmm... Dus, je geeft in het menu van de BD-disk aan dat er geen enkel gebruik moet worden gemaakt van HD-kanalen maar alleen een 2.0 kanaal. En hierdoor moeten de speler en de receiver inderdaad 2.0 aan elkaar communiceren. Dan zou het mogelijk aan de kwaliteit van de filmstudio kunnen liggen; over welke BD hebben we het hier?
[
Voor 21% gewijzigd door
MAX3400 op 06-01-2012 08:11
]