Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

  • timted3
  • Registratie: Maart 2011
  • Laatst online: 11-06-2024
Hallo mede Tweakers,
Ik zat de denken om mijn Laptop een upgrade te geven, ik heb nu een compaq presario c300 specs :
CPU : Intel Celeron M 420, Link : pricewatch: Intel Celeron M 420
GPU : Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family
MEM : 1GB
MAINSYS : Windows 7
Kan ik een 3ghz CPU in deze laptop doen, met hitte en koeling in mijn gedachten, ik heb niet echt ervaring met laptops upgraden.
Wat geheugen er bij in doen lijkt mij geen kwaad kunnen toch?(2GB), ik denk dat ik hier zeker wel op vooruit ga.
Ik weet niet of een van jullie hier meer ervaring mee heeft als ik?

Alvast bedankt voor alle moeite,
Gr
Tim

  • mitsumark
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 21:26
Ik zal eerst toegeven dat ik er geen ervaring mee heb, maar de processors boven de 2GHz hebben allemaal een TDP van minstens het dubbele van de Celeron M 420.
Heel misschien dat er wat snellers in kan, maar ik zou niet zomaar iets pakken boven de Celeron M 450 (en zoveel winst zul je dan niet boeken).
Of er meer geheugen in kan weet ik niet, staat vast in de manual, maar 1GB is inderdaad te weinig om Win7 te draaien, dus dit zal sowieso winst geven (anders zou ik er lekker win xp op zetten).