Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • r_v_94
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 13:54
Ik begon laatst met typen en zag toen dat mijn spatie en back toets het niet meer deden op het toetsenbord. Dus ik kijken naar de batterij 18%. Heb ze toch maar even vervangen aparte werken niet altijd even goed als de batterij bijna leeg is, maar dit helpt ook niet.

Dus mijn eerste 'gedacht was even kijken of' er nog meer toetsen het niet doen en dit waren er nog een paar.
De volgende toetsen doen het niet meer: § = [ ] ' spatie back en de pijltjes toetsen. Bij het rechter pijltje gaat hij helemaal flippen. Dan blijft hij maar naar recht gaan en moet ik het toetsenbord uit zetten. De toetsen zijn niet kapot omdat ik als mijn mac in de slaapstand staat ik hem er uit kan halen met de niet werkende toetsen.

Het toetsenbord van mijn macbook doet het wel gewoon.

Zijn er meer mensen met dit probleem?
Is hier wat aan te doen?
Of moet ik mijn mac opnieuw installeren?
Ik heb dit probleem sinds Donderdag 22 december.

Ik heb een macbook pro 13 inch i5 2,3 GHz 2011
met osx lion helemaal up-to-date

Ik hoop dat iemand mij kan helpen, omdat een spatie balk en back toets toch wel handig zijn en die niet echt makkelijk te besturen zijn vanaf een mstand.

  • Pendora
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 08:57
Dit lijkt op vochtschade. Recentelijk toevallig het toetsenbord schoongemaakt?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • r_v_94
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 13:54
Nee, en er is als het goed is ook niks opgevallen.