Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb in mijn woonkamer een 42LG5000 (TV) en een LG HB965DF homecinemaset (HSC). Beide aparaten werken uitstekend en bevallen goed.

Het gaat mis indien ik de HCS uitschakel, indien de TV ook nog beeld toont van de HCS. Indien ik dan, na het uitschakelen als TV beeld HCS toont, een ander device aanzet, bijvoorbeeld een spelconsole of het kastje van canal digitaal, zie ik geen beeld van deze andere aparatuur. Het zwarte beeld lijkt iets lichter te zijn dan een TV zonder input en het geluid werkt gewoon.

In de afgelopen periode heb ik dus eerst het inputkanaal veranderd, voordat ik de HCS uitschakelde. Dan blijft het beeld wel gewoon werken bij het uitschakelen. Indien het door automatisme toch verkeerd gaat, moet ik de gehele stroom van de aparaten afhalen. In standby zetten van de TV en daarna weer aanzetten werkt niet. Heel snel stroom uit en aan zetten werkt ook niet, hij moet minimaal 5 seconden van het stroom af zijn.

Het lijkt een probleem tussen de samenwerking van TV en HSC te zijn. Veranderen van HDMI kabel naar andere in/uitgang werkt niet. Bij andere aparaten maakt het niet uit wanneer ik deze uitschakelen, het beeld blijft gewoon werken.

Sinds kort heb ik een logitech harmony 600. Indien ik op "all of", dus alle aparaten uitzetten, druk, dan krijg ik ook bovengenoemde problemen.

Enig idee hoe deze problemen kunnen ontstaan? Daarnaast zal hij niet softwarematig oplosbaar zijn, maar indien jullie zelfs hier suggesties voor hebben, dan hoor ik dat natuurlijk ook graag.