Toch goedkope hdd?

Pagina: 1
Acties:
  • 292 views

  • leonardus
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 22-01 09:25
Mensen, iedereen weet dat de prijs va harde schijven exorbitant hoog is geworden door o.a. de watersnood in Thailand. Zie ik net een >>>interessante aanbieding<<< voorbij komen bij Alternate. Nu zit ik te denken, zou het de moeite lonen om de deze schijf te kopen en uit de behuizing te halen?. Is dat bij dit type zowiezo mogelijk?. Tnks, Leo

Leonardus


  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Externe schijven kopen wordt genoeg gedaan voor de disk, omdat het vaak goedkoper is.

Zie Aanbiedingen voor HDD's voor HDD aanbiedingen trouwens.

  • Mektheb
  • Registratie: December 2006
  • Nu online
Loont zeker alleen voor je garantie is een 2e aangezien het een "externe casing is" en ze vaak seals breken als je hem openhaalt.

  • _Dune_
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 15:35

_Dune_

Moderator Harde Waren

RAID is geen BACKUP

Zie de reply van terw_dan, speciaal voor dit soort postings is een topic geopend. Nog een topic is nergens voor nodig, dit topic gaat dan ook op slot. :)

Sinds 1999@Tweakers | Bij IT-ers gaat alles automatisch, maar niets vanzelf. | https://www.go-euc.com/


Dit topic is gesloten.