Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Farmate
  • Registratie: November 2011
  • Laatst online: 01-02-2024
Beste mede-Tweakers,

Ik zit met een probleem.
Sinds gisteren kwam ik er achter dat de Magic Mouse die hier aan de iMac 27" staat gekoppeld, dat daarvan de linkermuisknop het niet meer doet.
Ik heb zelf geprobeerd al een nieuwe Magic Mouse er aan te hangen of een universele usb-muis van Microsoft maar de Magic Mouse krijg ik door de linkermuisknop niet gekoppeld en de USB-muis werkt de linkermuis ook niet van.
Ligt dit aan de iMac?

Ik hoop dat een van jullie een optie voor mij heeft, want leuk is anders en ik ben de wanhoop nabij hem op te sturen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Montana
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 14:03

Montana

Apple and X-H2 ..what else !

heb je bij muis instellingen " secundair klikken" wel aan staan op " klikken op rechterzijde"

Apple Studio Max M2 and Apple Studio Display | Macbook Air 15" M2 | FUJIFILM X-H2 | XF200 F2 | XF1.4x TC F2 |XF 2xTC | XF500 f5.6 | XF150-600 | XF80 | XF16-80 | Viltrox 27mm f1.2 PRO X-Mount


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Farmate
  • Registratie: November 2011
  • Laatst online: 01-02-2024
Probleem is opgelost, heb een beetje lopen klikken op het toetsenbord. Die opende iTunes door het 'Fast Forward'-knopje, waarna ik de linkermuisknop wel kon gebruiken.

@Montana Alsnog bedankt voor je hulp, was uiteindelijk niet nodig.

Opgelost, topic mag op slot.

[ Voor 6% gewijzigd door Farmate op 12-12-2011 17:11 ]