Privacywaakhond wil opheldering van Apple over Carrier IQ

Pagina: 1
Acties:

  • Bastien
  • Registratie: Augustus 2001
  • Niet online

Bastien

Probleemeigenaar

Topicstarter

Je privacy is voor het eerst geschonden bij de eerste echo. Daarna wordt het er de rest van je leven niet meer beter op.


  • Joost
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 10-02 14:51
Scherp, fixed!

Ik ben helemaal geen stagiair


  • Knopsje
  • Registratie: November 2006
  • Laatst online: 00:36
Waarom vermelden jullie eigenlijk niet dat carrier IQ in het geval van iOS door Apple gebruikt wordt voor diagnostische informatie en ze in plaats van dit stukje software zelf te schrijven, ze ervoor hebben gekozen dit uit te besteden aan Carrier IQ? Je kan bij de eerste keer opstarten van iOS ook aangeven of je wilt dat deze diagnostische informatie anoniem naar Apple wordt verstuurd. Dit staat ook allemaal keurig in het privacy statement, zie ook deze (3+) post op de frontpage: Verwijderd in 'nieuws: Ook iPhone bevat 'provider-spyware' Carrier IQ'

  • Knopsje
  • Registratie: November 2006
  • Laatst online: 00:36
Subtiel schopje...

  • arnoudwokke
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 10-02 09:49

arnoudwokke

Redacteur
Staat er toch ook? Er staat duidelijk in het artikel wat Carrier IQ onder iOS doet en hoe dat verschilt van Android (opt-out)