autoweek kentekencheck linken

Pagina: 1
Acties:
  • 649 views

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Voor een klant ben ik bezig met een heel simpel pagina waar ze een kenteken van auto's enzo kunnen invoeren. Nou was de vraag of ik ze dan konden laten doorlinken naar autoweek kentekencheck waar dan automatich de kenteken is ingevuld... }:O

Nou zag ik zo geen mogelijkheid, dus heb ik op het forum van autoweek deze vraag gepost ( http://www.autoweek.nl/fo...99265,4799269#msg-4799269 ), en die verwezen me hiernaar toe, dus bij deze :P

De code van de input box op autoweek is als volgt:

HTML:
1
<input type="text" name="kenteken" value="4U-T0-WK" style="color:#999" onfocus="ClearInputDefault(this, '4U-T0-WK')" onblur="this.value=BeautifyKenteken(this.value)">


Heeft iemand zo een idee hoe ik het werkend zou kunnen krijgen? of is het gewoon onbegonnen werk...


Groeten
Marc

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Keiichi
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 16:53
Je kunt bij webservices.nl (http://www.webservices.nl/nl/56/voertuig) een dienst afnemen om diverse informatie van kentekens op te halen. Het lijkt me niet legitiem om zonder toestemming op data van een andere site te leunen.

Ik zal me eigen eens bij autoweek registeren en even melden dat wij hier niet zo rollen...

Solar @ Dongen: http://solar.searchy.net/ - Penpal International: http://ppi.searchy.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RobIII
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

RobIII

Admin Devschuur®

^ Romeinse Ⅲ ja!

(overleden)
Verwijderd schreef op woensdag 23 november 2011 @ 11:59:
Heeft iemand zo een idee hoe ik het werkend zou kunnen krijgen? of is het gewoon onbegonnen werk...
Dit is niet meer dan een scriptrequest en daar doen we hier niet aan. Ik zie nergens wat je zelf al geprobeerd/bevonden etc. hebt (zie onze Quickstart) en dus gaat dit topic dicht.
Keiichi schreef op woensdag 23 november 2011 @ 12:02:

Ik zal me eigen eens bij autoweek registeren en even melden dat wij hier niet zo rollen...
Waarom :? Dat men bij AW verwijst naar T.net is terecht IMHO. Dat TWCrap vervolgens onze regeltjes niet heeft gelezen en 't topic met verkeerde insteek opent is andere koek ;)

Ontopic: Ik vermoed dat je met een simpele POST van een kenteken value er al bent; kwestie van de action in je form op http://www.autoweek.nl/kentekencheck.php zetten.

/edit: check. Werkt as expected.

[ Voor 55% gewijzigd door RobIII op 23-11-2011 12:18 ]

There are only two hard problems in distributed systems: 2. Exactly-once delivery 1. Guaranteed order of messages 2. Exactly-once delivery.

Je eigen tweaker.me redirect

Over mij


Dit topic is gesloten.