een wireless extender (bridge)maken van een wireless router

Pagina: 1
Acties:

  • ozkaaan
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 01-01-2025
Hallo,

Ik heb momenteel 2 wireless routers. Op de ene heb ik internet. En ik wil de andere een wireless extender of een access point van maken. Maar ik weet niet hoe ik op de admin panel kan geraken van de tweede router die momenteel gewoon aangesloten is aan de stroomkabel.

De router die ik moet configureren als extender is : BELKIN Wireless router g plus

ja ik zal best een manual daarvan zoeken, is een rederlijk oude router

edit: deze is het dus:
http://www.belkin.com/sup...sp?lang_id=1&file_id=1740

en welke ik gekocht heb:
http://cache-www.belkin.c...97_Surf_N300_N_Router.pdf

Bedankt

  • Fiber
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 11:12

Fiber

Beaches are for storming.

Aansluiten op je computer met een netwerkkabel. Tik in je browser 192.168.1.1 (of -.0.1, oid) Login en password meestal admin, admin. Staat meestal ook wel op een sticker op de onderkant van de router. Via Google is deze info ook prima te vinden.

Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.


  • Fish
  • Registratie: Juli 2002
  • Niet online

Fish

How much is the fish

anderd sluit je de pc aan. op die router, w8 ff op een ip adres, en tik dan ipconfig in de cmd

Dat moet je even het gateway adres hebben

Iperf


  • ozkaaan
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 01-01-2025
idd het is me gelukt nu. ik kan ook onmiddellijk draadloos blijkbaar :), ik kon niet op beide routers tegelijk ... lol:d
maar de optie om de router als bridge in te stellen vind ik wel niet

EDIT: Zoiets dus:
Afbeeldingslocatie: http://img.photobucket.com/albums/v627/ozkanb/Capture.png

stippelijntjes wilt zeggen: een draadloze connectie ertussen.

Is dit mogelijk op de wireless routers die ik hierboven vermeldde?

[ Voor 38% gewijzigd door ozkaaan op 20-11-2011 21:06 ]


  • Fiber
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 11:12

Fiber

Beaches are for storming.

Ik weet niet zeker of het wel of niet kan, maar logisch is het zeker niet. Op deze mannier kun je veel beter een wifi kaartje of duimpje in PC1 steken en die dan rechtstreeks met je eerste router laten connecten. (En dan de tweede router weglaten.)

Of je stelt de tweede router in als wifi accesspoint en sluit die bedraad aan op de eerste router. Wifi kaartje of duimpje in PC1 en je bent ook klaar.

Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.


  • laurens0619
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 11:55
Wat jij wil heet WDS. De router die jij opgeeft die je hier voor wilt inzetten kan dit denk ik niet.

Belkin beschrijf hier een stukje over op: http://en-us-support.belkin.com/app/answers/detail/a_id/51
Afbeeldingslocatie: http://en-us-support.belkin.com/euf/assets/images/answer/router/wds.gif
Supported Products - F5D7630-4. F5D7230-4 v1 v2, v4, v6, v8, v9. F5D7634-4. F5D9630-4 v1, v3, v4, v5. F5D7633-4. F5D7234-4 v1. F5D7632-4 v3, v4. v5. v6. v7.

En jij hebt de f5d7231-4. Kansje is misschien als je dd-wrt op deze router zet maar dat zou je even goed moeten uitzoeken of WDS op die router dmv dd-wrt goed ondersteund wordt.

Andere oplossing is dmv powerline de 2 routers met elkaar te verbinden ipv wifi (of een kabel door je huis)

[ Voor 18% gewijzigd door laurens0619 op 21-11-2011 11:58 ]

CISSP! Drop your encryption keys!

Pagina: 1