verwijzing naar porno site?

Pagina: 1
Acties:
  • 525 views

  • Ortixx
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 19-06-2023
Sinds wanneer mag er verwezen worden naar een porno site? Ik vindt het lichtelijk hypokriet aangezien ik een keer in de forums een vraag stelde over mijn eigen site dat lichtelijk nsfw was en ik kreeg meteen op mijn donder van de mods. En nu wordt er blatantly naar een porno site verwezen in deze post:
nieuws: Grote pornosites klagen Icann aan over .xxx-extensie

Kijk persoonlijk boeit het mij echt absoluut niks, maar er komen ook gewoon jongeren naar deze site. Is maar mijn mening hoor, laat maar weten wat jullie er van vinden, want ik vind wel dat als er regels gesteld worden dat ze dan ook gehandhaafd moeten worden.

[ Voor 6% gewijzigd door Ortixx op 18-11-2011 11:47 ]


  • D4NG3R
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 12:40

D4NG3R

kiwi

:)

Welke link heb je het eigelijk over? Want ik zie alleen de naam van een pornosite. Geen actuele link 8)7.
Naam != link.

Komt d'r in, dan kö-j d’r oet kieken


  • Mr. Awesome
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 09-12 07:24

Mr. Awesome

Vroeger hyptonize

Eensch met D4NG3R. En het mag ook wel eens tegenwoordig. Het is echt niet zo dat jongeren die dit lezen nu opeens meer porno gaan kijken. Ze vinden het hoe dan ook toch wel.

  • Ortixx
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 19-06-2023
hyptonize schreef op vrijdag 18 november 2011 @ 11:49:
Eensch met D4NG3R. En het mag ook wel eens tegenwoordig. Het is echt niet zo dat jongeren die dit lezen nu opeens meer porno gaan kijken. Ze vinden het hoe dan ook toch wel.
Ja hurr durr tuurlijk hebben 99% van de jongeren wel eens deze sites bezocht maar het gaat me er gewoon om dat als ik een keer iets in een forum post (wat trouwens ook geen link was maar alleen mijn domein) dat ik dan meteen op mijn donder krijg van de mods.

Maargoed, ik leg me er bij neer. Ik vind het absoluut kunnen, behalve het feit dat ze blijkbaar moeilijk doen als ik iets over mijn eigen site zeg in de forums. Oh well, it is what it is.

  • curry684
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 17-12 01:59

curry684

left part of the evil twins

Als je het verschil tussen 'nieuwswaarde' en 'linken naar ongewenste content' niet snapt heb je wel een beetje vreemde kijk op de wereld he? Of mogen dadelijk artikelen over rechtszaken tegen The Pirate Bay e.d. ook niet meer in het nieuws komen omdat het hier op het forum ongewenst is als je naar warez linkt?

Mocht je de logica niet snappen moet je het maar gewoon beschouwen als dat de redactie op de frontpage boven de wet staat, werkt ook.

Professionele website nodig?


  • Wilbert de Vries
  • Registratie: Augustus 2007
  • Laatst online: 07-10 20:49

Wilbert de Vries

Ex-hoofdredacteur
Ik sluit me aan bij curry684 en vind deze discussie zo zinloos dat ik dit topic een slotje geef
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.