Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Verzenden vanuit verbonden account in Outlook 2007

Pagina: 1
Acties:

  • buzzert_nl
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 28-03 09:38
Beste mede tweakers,

Afgelopen weken ben ik bezig geweest met een mail migratie bij een klant. We gingen van diverse pop3 mail accounts (van diverse domeinen) naar office 365 (outlook web acces).

Omdat ik geen toegang heb tot de dns instellingen van een aantal domeinen kan ik niet alles bij Microsoft laten hosten en heb ik deze accounts toegevoegd als verbonden accounts. Hiervan haalt hij om het uur de mail op.

Vanuit OWA is het wel mogelijk mail te versturen vanaf deze accounts, als je op het kopje VAN drukt krijg je een lijstje met je eigen e-mail adres en alle verbonden accounts.

Als ik outlook 2010 verbind via autodiscover (activesync dus) krijg ik ook het lijstje te zien en kan ik ook het mail adress in outlook kiezen.
Maar in outlook 2007 krijg ik de verschillende accounts niet te zien.. hier kom je in het adresboek als je op van druk. ook het handmatig intypen van het mail adres geeft een bounce bij het versturen (geen rechten om te verzenden van dit adres ofzo).


Is het toch mogelijk dit werkend te krijgen in office 2007 of moet de klant perse upgraden naar 2010?


edit: ik heb geprobeerd met powershell de gebruiker te machtigen, net zoals je een gebruiker machtigt om vanaf een distributiegroep te verzenden, maar dan kan hij de account niet vinden.

  • Roady81
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 24-09-2018
Je kunt de POP3 account configureren in Outlook en dan deze instellen dat deze alleen verzenden kan.
Zie; Exclude account from receiving (send only account)

Een beter geïntegreerde oplossing wordt inderdaad alleen via Outlook 2010 ondersteund. Bij sommige Office 365 abonnementen zit overigens ook een Office 2010 licentie.

Overigens is AutoDiscover geen ActiveSync en maakt Outlook ook geen ActiveSync connectie maar een Outlook Anywhere connectie (RPC over HTTP).

HowTo-Outlook | MSOutlook.info


  • buzzert_nl
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 28-03 09:38
Bedankt voor je reactie! ik ga het direct proberen, mocht het om een of andere reden nog niet werken laat ik het wel weten.