Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

alternatief ziggo alles in 1 extra

Pagina: 1
Acties:
  • 682 views

Verwijderd

Topicstarter
Ben sinds kort opzoek naar een alternatief aangezien ziggo niet aan de afspraken houd.
Ik heb contact gezocht met ziggo webcare die heeft gezegt dat kan bellen om afspraak te maken.
Ik bel dus vandaag en er wordt gewoon geweigert.

Ik ben opzoek na minimaal 50/50 liefst 100 mbit upload maakt dan verder niet uit.
Ik hoef geen telefonie
Wil wel tv pakket met alle nederlandse HD zenders en NGC HD en discovery showcase HD verder maakt tv pakket niet uit.

het mag max 70E per maand kosten.
goeie help desk is een must wellus nietus helpdesk zo als die van ziggo dus niet.

Ik woon in regio enschede

Verwijderd

Topicstarter
Ik zat zelf te denken aan xs4all glasvezel 100 mbit

  • Fiber
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 00:00

Fiber

Beaches are for storming.

Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.


Verwijderd

Verwijderd schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 17:57:
Ik zat zelf te denken aan xs4all glasvezel 100 mbit
Ik kan je aanraden niet voor een provider zoals Tweak Groen, XS4ALL, KPN Glasvezel te gaan.

In Enschede (Waar ik zelf ook woon :) ), is namelijk ook de mogelijkheid om op het WGDO netwerk aangesloten te worden. De voordelen hiervan zijn : Eigen router, kwalitatief perfecte TV-stream t.o.v bovenstaande ISP's deze gebruiken namelijk allen de stream van KPN die KPN ook op hun ADSL, VDSL gebruikt dat betekent dat de beeldkwaliteit van deze providers ronduit slecht te noemen is (Slechter dan Ziggo). Tevens krijg je DVB-C en analoge televisie er gratis bij voor je extra TV's (Alleen SD basis zenders, ook kan je voor je extra TV's een decoder bestellen als je dat liever hebt)

WGDO providers in Enschede zijn : Concepts ICT, Lijbrandt, Kick XL (Sommige wijken afhankelijk van welke area PoP= wijkcentrale je aangesloten bent), PlinQ, Tweak Blauw (R+).

Zelf ben ik in Enschede ondertussen aangesloten via Concepts ICT waar ik qua service (Korte response tijd email 1-2 uurtjes~ en telefonisch 30 seconden voordat er word opgepakt en geen duur service nummer) en TV streams uitermate tevreden over, ook de zeer lage ping en Telefonie werkt zoals het moet horen :) . Heb zelf 100/100Mb en haal het dan ook volle bak :), heb hun ook bewust gekozen om hun service, zij hebben mij bijvoorbeeld prima en snel beleid bij mijn overstap van KPN Glasvezel naar Concepts wat andere providers niet voor elkaar kregen, prijzen zijn ook wel scherp vind ik zelf voor wat je krijgt.

Zenderoverzicht kan je hier vinden http://glashartmedia.nl/b..._Overzicht_3_nov_2011.pdf .

[ Voor 16% gewijzigd door Verwijderd op 04-11-2011 20:09 ]


Verwijderd

Topicstarter
analoog zit niet op te wachten te weinig HD zenders.

en hoezo niet je legt niet eens waarom dus kan ik het ook niet serieus nemen

  • hardware-lover
  • Registratie: Augustus 2005
  • Niet online

hardware-lover

verder kijken dan ......

Verwijderd schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 22:11:
analoog zit niet op te wachten te weinig HD zenders.

en hoezo niet je legt niet eens waarom dus kan ik het ook niet serieus nemen
Heb jij andere tekst op je scherm staan dan ik? Het lijkt mij een behoorlijk complete reactie van stormed die nu te lezen is. En wat bedoel jij met "analoog zit niet op te wachten te weinig HD zenders", zijn dat 2 zinnen of wat denk je hier duidelijk te maken?

[ Voor 3% gewijzigd door hardware-lover op 04-11-2011 22:22 ]

Testing, one, two ...


Verwijderd

Topicstarter
hardware-lover schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 22:21:
[...]

Heb jij andere tekst op je scherm staan dan ik? Het lijkt mij een behoorlijk complete reactie van stormed die nu te lezen is. En wat bedoel jij met "analoog zit niet op te wachten te weinig HD zenders", zijn dat 2 zinnen of wat denk je hier duidelijk te maken?
sigh........................................................

  • Moning2
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 23:45
Misschien eens tijd om tot 10^99 te tellen en weer terug te komen. Met klagen, halve info, karig eigen initiatief en nietszeggende reacties kun je hier niks terug verwachten.
Helaas heeft stormed zijn tijd aan jou verspild.

Verwijderd

Zerokewl is even de weg kwijt. Komt misschien wel weer goed.

  • Equator
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 28-11 20:09

Equator

Crew Council

#whisky #barista

Ten eerste: wat heb je zelf al uitgezocht, welke aanbieders kunnen daar wat leveren?
Waarom heb je geen lijst gemaakt van wat welke provider kan leveren, en wat hun aanbod is? Dat kan je toch prima zelf? We zijn geen helpdesk.
Verwijderd schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 22:11:
analoog zit niet op te wachten te weinig HD zenders.
Waar lees jij analoog? En hoezo te weining HD zenders? analoog biedt geen eens HD zenders.
Als je refereert naar de PDF waarnaar hierboven gelinkt wordt: Daar staan meerdere HD zenders in (volgens mij alle NL zenders iig)
en hoezo niet je legt niet eens waarom dus kan ik het ook niet serieus nemen
Als je hiermee bedoelt te zeggen dat je nog niet begrijpt waarom je niet voor "Tweak Groen, XS4ALL, KPN Glasvezel " moet gaan, oke. Maar dat kan je ook anders melden. Nu geef je meteen een reactie als "ik neem je niet serieus" terwijl stormed duidelijk de tijd heeft genomen om je te voorzien van een antwoord. Een antwoord wat hij net zo goed niet had kunnen geven. Hij doet nog een poging om je te helpen, dat verpest je nu helemaal zelf.
Verwijderd schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 23:58:
[...]


sigh........................................................
En dat doet dus de deur dicht. Blijkbaar heb je het niet echt begrepen.

[ Voor 14% gewijzigd door Equator op 05-11-2011 13:49 ]

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.