Toon posts:

Nieuw Ziggo netwerk heel traag

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo beste medetweakers,

Sinds kort is er bij ons een nieuwe router aangesloten met bijbehorende internetverbinding. Dit internet zou veel sneller moeten zijn maar daar merken we in de praktijk bar weinig van. Sterker nog, ons internet word alsmaar trager en bij het bekijken van een willekeurig filmpje op youtube word er om de 10 seconden weer gebufferd. Iemand enig idee waar dit aan kan liggen?

  • The Eagle
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 13:54

The Eagle

I wear my sunglasses at night

Znnder te weten hoe de rest van het netwerk er uit ziet is dat een beetje koffiedik kijken. Dus vertel eerst maar eens wat er in het netwerk hangt qua PC's en hoe dat allemaal met elkaar is verbonden :)

Al is het nieuws nog zo slecht, het wordt leuker als je het op zijn Brabants zegt :)


Verwijderd

Topicstarter
Zitten 3 vaste pc's aan d.m.v. lan.
Heb hier wel een screenshot van het netwerk.
Afbeeldingslocatie: http://i52.tinypic.com/34ywh81.jpg

  • The Eagle
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 13:54

The Eagle

I wear my sunglasses at night

Dat was dus precies wat ik NIET bedoelde ;)

Hoe loopt je bekabeling? Switch / router er tussen, of alles rechtstreeks op je modem / router? Kabel of WLAN? Dat soort dingen :)

Het klinkt als een DNS issue, dat zie je wel vaker als er geswitched wordt van provider. Maar zonder dat we weten hoe de boel er uit ziet kunnen we niet echt zeggen wat je aan zou moeten passen :)

Al is het nieuws nog zo slecht, het wordt leuker als je het op zijn Brabants zegt :)