Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pizzle
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 17-06-2023
Ik heb de opdracht gekregen van mijn werkgever om een ICT partner te vinden in Duitsland die simpele doch goede ICT ondersteuning kan bieden op gebied van videoconferencing.

Het is de bedoeling om een partner te vinden die in Duitsland in de periode november 2011 tot eind 2012 ongeveer 8 keer naar een nog te bepalen ziekenhuis in Duitsland afreist om daar zorg te dragen voor alle IT benodigdheden voor het opzetten van een conference call. Vanuit Nederland zal er een presentatie worden gegeven waar in Duitsland een aantal artsen in een kamer verzamelen om de presentatie te volgen.

De ICT partij moet 1.5 uur van te voren aanwezig zijn in het ziekenhuis en een laptop, mic en beamer aansluiten zodat het zooitje werkt. Een vrij simpele taak, maar we verwachten wel dat er wat problem solving skills aanwezig zijn, mocht er iets niet helemaal soepel werken is roepen dat het niet werkt geen optie.

Ik denk ik leg de vraag even bij jullie neer.

Kennen jullie bedrijven die hier iets mee doen, of weten jullie een plek waar ik een duitse ZZP-er kan vinden die hier wat mee kan?

Belangrijk is een landelijke dekking, beheersing van de duitse taal. (Kilometer vergoeding is 50cnt)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DGTL_Magician
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 14-05 19:00

DGTL_Magician

Kijkt regelmatig vooruit

Zou je niet eerst bepalen welk ziekenhuis dat gaat zijn? Duitsland is een maatje groter dan Nederland namelijk.

Daarnaast is dit iets wat de lokale IT afdeling van het ziekenhuis ook wel op kan pakken, lijkt mij?

Als je per se een freelancer voor de taak wil vinden, ik sta zelf ingeschreven bij oa. GECO en Freelance.de.

Blog | aaZoo - (Wireless) Networking, Security, DDoS Mitigatie, Virtualisatie en Storage


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • begintmeta
  • Registratie: November 2001
  • Niet online

begintmeta

Moderator General Chat
Veel ziekenhuizen zullen ook in Duitsland wel al eigen video/teleconferencingdiensten hebben. Eerst even uitzoeken lijkt me. Welke regio etc lijkt me verder ook wel van belang te weten voor de mensen die hier willen reageren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rukapul
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 23:18
Dit topic heeft voornamelijk werving als insteek en dat is niet de bedoeling van dit forum. Ik sluit daarom dit topic. Desondanks succes gewenst.

Dit topic is gesloten.