Toon posts:

probleem met extern modem

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Mijn externe modem werkt goed zowel onder dos als in windows. Mijn telebankierprogramma is nog onder dos. Waneer ik deze in windows start doet mijn modem het niet. Als ik het in dos uitvoer dan wel. iemand?

  • Booooe
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 27-11-2021

Booooe

Fetch!

windows hoeveel?

Verwijderd

Topicstarter
win98, compaq pc, tulip extern modem

  • Booooe
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 27-11-2021

Booooe

Fetch!

Kon mij herinneren dat als je dat soort programma's onder windows met een modem wil draaien moet je modem iets kunnen (logisch he). Ik heb alle geen idee wat voor spec. dat ook al weer was. Had dat niet iets te maken met V.90 ofzo. OF is dat heel wat anders.
Hier komt vast wel een zinnige(r) reactie op.......8-)

Verwijderd

Yo,

ik kan absoluut verkeerd zijn maar ik dacht dat V90 iets te maken had met een sneller protocol voor internet via de modem en niets met dostoepassingen,
nu is het zo dat dosprogs meestal eigen drivers gebruiken om een modem te besturen en het is dus niet evident om dat onder windows gaan te doen

ik heb bv ooit een modem gehad die absoluut niet meer werkte onder w9* maar zonder problemen werkte met een dosprogje

ik denk dat het beter zal zijn om je progje gewoon onder dos te draaien voorlopig

ik zal eens rondkijken of ik geen antword vind