Verwijderd

Topicstarter
Beste tweakers,

Voor onze sport vereniging ben ik op zoek naar 1 of 2 schermen. Deze schermen zullen bedoelt zijn om de resultaten van de wedstrijden te kunnen laten zien. Hiervoor zouden we graag 24" computer schermen gebruiken. Maaaaar....Het probleem is echter dat ze buiten komen te hangen. Nu zijn we bang dat als we een paar gewone schermen kopen en het een keertje gaat regenen we niet op tijd zijn de boel binnen te halen. Het zou dan ook fijn zijn ze gewoon te kunnen laten hangen. Deze schermen zullen ongeveer 1 a 2x per maand gebruikt worden en zullen ook alleen voor deze gelegenheden opgehangen worden.

Nu heb ik al verschillende professionele buiten schermen langs zien komen via google maar die zijn al snel 3000 euro per stuk wat ver boven ons budget is.

Nu is de vraag weet iemand betaalbare alternatieven? Nog ideeën? Of tips waar ik op moet letten?

Groeten,
Tomboo

  • Gnermo
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 28-08-2025

Gnermo

All about that bass!

Waterdichte plexiglas doos omheen bouwen?

Verwijderd

Topicstarter
Bedankt voor je reactie! Heb hier zelf ook aan zitten denken maar zou dit geen problemen geven ivm ventilatie?

[ Voor 3% gewijzigd door Verwijderd op 23-10-2011 02:27 ]


Verwijderd

LCD = vloeibare kristallen en vrieskou? Nakijken voor bedrijfstemperatuur en aanbevelingen hierover. Sommige adviseren 24 uur voordien op bedrijf/kamer temperatuur laten komen vooraleer je ze gebruikt: vocht/damp. Eventueel anti-vorst bescherming ... Opslag temperatuur: heel belangrijk, ga je hier onder kan le problemen krijgen met de vloeibare kristallen en het scherm.

  • Spike_wolf
  • Registratie: Maart 2003
  • Nu online

Spike_wolf

Genius Or Madman?.. You Decide

Je zou idd even moeten kijken hoe het zit met gebruik bij hele lage tempraturen maar qua regen beshcerming is een door er omheen heel goed te doen.
Bij een vorige werkgever hadden we ook schermen buiten hangen, dat waren gewone LCD schermen met idd een doos er omheen, deze dozen waren van metaal met een plexiglas voorkant, aan de onderkant zaten een paar gaten waarvan eentje met een simpele cpu fan die lucht binnen simuleerde. Doordat de gaten aan de onderkant zaten had je geen problemen met water. Met een gaasje voor het gat hou je ook gelijk insecten buiten :)
Maar zo'n doos is simpel zelf te maken van idd metaal of compleet van plexiglas of wat voor een materiaal dan ook zolang het maar water buiten houdt :)

Wat doet Ctrl+W ook alweer?
Humankind… be both.
Star Wars Awakens | Instagram


  • remco_k
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 23:56

remco_k

een cassettebandje was genoeg

Zon is ook een probleem.
Is het niet vanwege het licht, dan wel vanwege de warmte.
Veel LCD schermen brengen (lang) niet genoeg licht op, om buiten bij een mooie zonnige dag (zonder dat de zon er direct opstaat) ook nog maar een heel klein beetje leesbaar zijn.

Denk dat je eerder moet zoeken naar LED schermen (en dan niet de LED backlights, maar echte LED schermen) - dan cancel je een heleboel problemen al uit.

Als je vrieskou wilt tegengaan, kan je erop gokken dat de eigen warmte van de TV genoeg is of in een extra (nog te maken) waterdichte behuizing schakelkast verwarming met een simpele thermostaat te plaatsen.
http://shop.conrad.nl/185808.html
en http://shop.conrad.nl/180405.html
Zo'n setje werkt prima. Ik gebruik soortgelijk spul het om het hondenhok buiten vriesvrij te houden.

Alles kan stuk.

Pagina: 1