Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hiekikowan
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 07-09 17:37
Hoi!

Nu ik mijn tablet enige weken in mijn bezit heb had ik besloten ipv. de Foliomod 1.4 waarmee hij door de vorige eigenaar te vervangen voor Cyanogenmod. Deze Cyanogenmod draaide prima maar miste een aantal functionaliteiten welke mijn besluit weer volledig omdraaiden. Ik besloot dus Foliomod 1.4 maar weer te installeren.

Tijdens de installatie was niets vreemds te zien. Direct na de installatie, dus zonder reboot heb ik ook de system data en cache gewiped. De tablet startte mooi weer op en ik werdt al bijna blij. Na enige tijd kwam ik in de mij reeds bekende configuratietool, waarin ik een netwerkverbinding e.d. opgezet heb. Vervolgens heb ik mijn tablet aan een google-account gekoppeld, so far so good.

Echter, wanneer ik vanuit de market een App installeer, meldt hij dat de app geinstalleerd wordt. In de statusbar zie ik dan heel kort het downloadteken voorbij flitsen waarna de app niet geinstalleerd blijkt. In Market staat hij wel bij mijn apps, maar daar kan ik alleen kiezen voor 'Installeren', niet voor openen. De app is dus ook echt niet geínstalleerd. :'(

Wanneer ik nu de tablet uitschakel lijkt hij zich weer te wipen... na een herstart kom ik weer in de configuratietool die ik eerder al ingevuld had.

Wat ik al geprobeerd heb:
- Foliomod 1.4 van XDA/Mediafire (mirror 2 in het foliomodtopic) gedownload
- Foliomod 1.4 van Dexter's eigen website gedownload (Dexter is de foliomodontwikkelaar)
- Nogmaals Factory Reset
- Installatie apps vanaf USB-stick is niet mogelijk, omdat er geen file-browser op de tablet geïnstalleerd is
- Reflash...

Wat ik ook vreemd vindt is het feit dat de originele mod waarmee ik de tablet kreeg al een groot aantal voorgeïnstalleerde apps had, zoals Astro en Launcher Pro. Ook na een factory-reset waren deze nog gewoon aanwezig... Ging het hier om een andere versie? Volgens de vorige eigenaar ging het wel om dezelfde versie van de site van Dexter.

Dexter's site
XDA-Thread

Ik heb ook gemerkt dat de nu geflashte ROM niet de toshiba-tools bevat welke ik eerder wel tot mijn beschikking had (FolioWidget, Toshiba Places e.d.). Zou dit kunnen komen omdat zij met de installatie van Cyanogen verwijderd zijn?

Nu heb ik het volgende idee... Als ik terugflash naar de stock rom heb ik alle tools als het goed is weer terug. Vervolgens wil ik hier dan foliomod zonder factory reset overheen installeren, zodat de tools blijven bestaan. Zou dit eventueel kunnen werken? Bij deze tools zit namelijk ook een filemanager... van daaruit zou ik eventueel market kunnen herinstalleren of in ieder geval nieuwe software kunnen installeren.

Alvast bedankt!

Groet,
Bas

[ Voor 19% gewijzigd door hiekikowan op 19-10-2011 08:25 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hiekikowan
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 07-09 17:37
Ik heb in dit topic na dit bericht gezien dat je na de installatie van CM7 via Clockworkmod eerst een full format uit moet voeren... dus ik denk dat ik eerst weer naar CM7 moet flashen (om CWM terug te krijgen) en dan via CWM een format en vervolgens updaten naar de gewenste custom mod... iemand hier ervaring mee?

[ Voor 14% gewijzigd door hiekikowan op 19-10-2011 09:12 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hiekikowan
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 07-09 17:37
En opgelost! Wel op de volgende manier:

Via Clockworkmod alle mounts geformateerd en vervolgens de ROM opnieuw geflashed... alles werkt nu weer!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hiekikowan
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 07-09 17:37
En toch nog niet helemaal opgelost... na een reboot kom ik net voorbij de bios en moet ik eerst (iedere keer) een factory reset uitvoeren en alles dus ook weer opnieuw instellen... :( Iemand?

edit:
Het lijkt aan de MBR te liggen... een mogelijke oplossing ligt in het flashen van CWMR om daarmee vervolgens Foliomod te installeren.... Dat ga ik iig vanavond even proberen!

[ Voor 33% gewijzigd door hiekikowan op 20-10-2011 09:07 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • luckyjan
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 03-09 15:36
Hier staat hoe je de boel met fastboot kan leegmaken. Wellicht dat het voor jou ook helpt.

http://tabletroms.com/for...ll-folio3x-step-step.html

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hiekikowan
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 07-09 17:37
Hey!

Fastboot is niet echt een optie... ik draai native Linux dus...

Ik heb overigens op tabletroms.com als mogelijke oplossing gevonden dat ik via CWMR opnieuw moet flashen, dus dat ga ik vanavond proberen!

Overigens zijn de acties welke je met fastboot kunt doen ook vaak via CWMR uit te voeren (het formatteren) en dat is dan ook iets wat ik al gedaan heb... Ik heb daarna alleen met de stock-recovery de image teruggezet terwijl dat misschien ook via CWMR gemoeten had.

Bedankt!

[ Voor 39% gewijzigd door hiekikowan op 20-10-2011 11:16 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hiekikowan
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 07-09 17:37
En nu is het dan definitief opgelost... Hieronder een uitleg om van Cyanogen terug te gaan naar Foliomod:

- Cyanogen bevalt niet goed. Schakel de tablet dus uit om te gaan flashen.
- Download van deze website Foliomod 1.4
- Formatteer iedere locatie via CWMR (via storage settings)
- Flash nu Foliomod vanaf je SD-kaart. Mocht je de 'bad'-melding krijgen, dan moet je het systeem rebooten en de zip-file opnieuw op je SD-kaart zetten.

That worked for me!
Pagina: 1