Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

[feat] Bij geboortedatum alleen jaartal tonen

Pagina: 1
Acties:

  • Ircghost
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 19-11 15:01

Ircghost

Honeybadger doesn't care!

Topicstarter
Beste Devvers,

Is het een idee om in het profiel alleen het jaartal te laten zien waarin iemand (je) geboren is (bent)?
Ik wilde dit namelijk laatst proberen maar toen kreeg ik de foutmelding dat het format verkeerd was, oftewel dat is niet mogelijk.
Ik kan mij namelijk voorstellen dat er genoeg mensen zijn die niet per se (of zelfs liever niet) hun verjaardag in hun profiel willen zetten, maar wel willen aangeven dat ze een bepaalde leeftijd hebben (lees: volwassenheid).

In mijn ogen zijn er twee mogelijkheden om dit te doen:
1. De mogelijkheid geven tot het alleen-jaartal format en het nu gangbare format.
2. In profielopties de mogelijkheid geven om je volledige verjaardag te laten zien of slechts het jaartal.

Ben benieuwd naar jullie opvatting over mijn voorstel.

Mvg,

Ircghost

  • Femme
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 13:36

Femme

Hardwareconnaisseur

Official Jony Ive fan

We eigenlijk nodig hebben zijn fijnmazige privacy controls voor informatie zoals geboortedatum en woonplaats. Die laatste is bijvoorbeeld handig voor Vraag & Aanbod en de Pricewatch maar zullen niet alle gebruikers willen openbaren.

Ik heb een ticket gemaakt voor het bovenstaande.

  • Ircghost
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 19-11 15:01

Ircghost

Honeybadger doesn't care!

Topicstarter
Heb je in de ticket slechts aangegeven naar het jaartal te kijken of heb je meteen aangegeven om te kijken of het mogelijk/nodig is om de privacy controls een overhaul te geven?