Op zichzelf staande Linux

Pagina: 1
Acties:

  • MaanBanaan
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online
Dit heb ik nodig om LILO.conf te bewerken, en dit moet ik weer bewerken om dat ik niet kan booten :). Met de CD-ROM's kom je niet ver, met de CD's 1 van zowel SUSE 7.0 als Red Hat 6.2 ga je direct naar het installatieprogramma.

Het schijnt dat de CD's 2 van de distro's een soort rescue mode hebben, maar die CD's heb ik niet. Het gaat er i.i.g. om dat ik in een Linux prompt kan komen, zonder direct naar een installatieprogramma te gaan. Weet iemand een site waar ik een op zichzelf staand Linux op floppy kan downen, met een texteditor enzo erop? Een soort DOS-opstartfloppy voor Linux als het ware.

  • Pantagruel
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 19-08 21:19

Pantagruel

Mijn 80486 was snel,....was!

Tom's root boot disk.

Even bij Linuxberg.com zoeken

Asrock Z77 Extreme6, Intel i7-3770K, Corsair H100i, 32 GB DDR-3, 256 GB Samsung SSD + 2 x 3TB SATA, GeForce GTX 660 Ti, Onboard NIC and sound, SyncMaster 24"&22" Wide, Samsung DVD fikkertje, Corsair 500R


  • MaanBanaan
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online
Gevonden, na ff gezocht te hebben. Je hoort nog van me of ik er voldoende mee kon :).