Vreemde verticale rode/groene lijnen flitsen bij (re)boot

Pagina: 1
Acties:

  • Stab
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 30-12-2024
Als ik de computer (re)boot dan komen er soms in een flits rode+groene+witte verticale lijnen in mijn beeld. Duurt maar 0.1 seconde ofzo en gebeurt niet altijd.

Bij mijn boot laadt hij het Asus bios schermpje met logo waarin de optie wordt aangegeven om met 'del' naar de bios te gaan, en net daarvoor gebeurt het.

Wat kan er fout zijn?

Asus p8p67-m
2500k
HD 6870

Iemand hier ooit van gehoord?

  • D4NG3R
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 14:22

D4NG3R

kiwi

:)

Lijkt mij weinig bijzonders, gewoon stroom wat op de chips/monitor komt te staan..

Komt d'r in, dan kö-j d’r oet kieken


  • Patriot
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 14-02 20:59

Patriot

Fulltime #whatpulsert

Eens, denk dat dit gewoon een 'opstartende' grafische kaart betreft. Tenzij je verder problemen/grafische problemen ondervindt zou ik er niets van maken.

  • ElektroNeko
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 30-09-2024
Nee, is redelijk normaal. Kan door aardig wat dingen komen, maar het kan geen kwaad. Moet je maar eens kijken hoe rare opstart glitches een oudere pc of spelcomputer kan vertonen. :3

[ Voor 36% gewijzigd door ElektroNeko op 01-10-2011 02:09 ]


  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 19:22

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

Dingen op het scherm zijn een samenspel van videokaart en beeldscherm, dus hoort een topic erover gek genoeg ook in Videokaarten & Beeldschermen :z

Move PMG -> VB

Oslik blyat! Oslik!