OCZ presenteert Synapse-serie cache-ssd's

Pagina: 1
Acties:

  • tweakerbee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 12-02 02:38
Wellicht is het aardig om in de tabel ook te vermelden dat de cache capaciteit door 50% overprovisioning uitkomt op 32GB respectievelijk 64GB.

http://www.ocztechnology....che-sata-iii-2-5-ssd.html
(tabje Specifications)
64GB (32GB cache capacity): SYN-25SAT3-64G
128GB (64GB cache capacity): SYN-25SAT3-128G

[ Voor 20% gewijzigd door tweakerbee op 22-09-2011 13:51 ]

You can't have everything. Where would you put it?


Verwijderd

Mee eens. Hoewel dat natuurlijk eigenlijk ook voor alle andere SSD's geldt... Alleen is daar de gereserveerde ruimte geringer. (typisch 5 tot 15%)


Zou trouwens heel mooi zijn als Femme hier eens een diepgaande test mee kan doen!

Dit is een fundamenteel anders dan de dedicated SSD, maar door de grootte van de SSD óók een heel ander concept dan de hybrid harddisks, die eigenlijk alleen read-cachen. Dit verdient een uitgebreide review!

(Veel interressanter dan nog een paar dertien-in-het-dozijn SSD reviews, zoals er vandaag weer eentje verscheen.)

  • Bloemstukje
  • Registratie: December 2008
  • Laatst online: 12-02 12:57
Mwa, die SSD tests vind ik altijd wel interresant. Zo kun je altijd een review vinden waar de SSD getest word die jij zoekt of wilt zien :). Dat is juist wel handig imho :).

gewoon nee.