• ingmaronline
  • Registratie: Juni 2010
  • Laatst online: 05-07 22:20
Ik was gisteren een beetje aan het browsen door de pricewatch naar een leuke behuizing voor een ITX systeem.

En toen kwam ik deze kast tegen Streacom ITX chassis F7C Black

Ik vind hem er best strak uit zien, en hij leek me vooral goed voor een i3 2100T met PICO PSU, maar ik kan er nergens enige informatie ( Als reviews ) over vinden. Op de site van de fabrikant zelf maar daar wordt je ook niet wijzer van. De website lijkt wel incompleet: Nog geen reviews, en nog geen resellers ( Maar via pricewatch dus wel :P )

Iemand van jullie enige ervaringen?

''it's the shitty kind where your girlfriend stops talking to you and she says "nothing" when you ask her what's wrong'' Maddox


  • Hippocampus
  • Registratie: Mei 2011
  • Laatst online: 05-07 17:13

Hippocampus

ᓚᘏᗢ

Inderdaad weinig info over te vinden. Soms moet je gewoon in het diepe duiken. ;)

  • ingmaronline
  • Registratie: Juni 2010
  • Laatst online: 05-07 22:20
Heb ze maar even gemaild, en had binnen een half uur mail terug ( Dat is wel goed geregeld )

De meneer daar kon mij vertellen dat ze inderdaad nog aan de website werken, en dat binnenkort ook manuals etc. online wordt gezet.

Hij kon mij ook vertellen dat er een ( low profile ) pci kaart in past. ( Quote: 'Past er net in' ) Mooi om te weten als je hier een TV tuner kaart in wilt hebben.

Ook was de PICO PSU ( 150 watt ) die zij uitbrengen samen met een 150 watt adapter al beschikbaar ( Informatique ) alleen staat die dus nog niet hier in de Pricewatch..

Mocht je toevallig nog op dit topic stuiten en meer vragen hebben: Bezoek hun website / mail ze. Zolang er nog geen reviews van de kast zelf zijn gemaakt ;)

''it's the shitty kind where your girlfriend stops talking to you and she says "nothing" when you ask her what's wrong'' Maddox