Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Verwijderd

Topicstarter
Hallo iedereen,

Ik wil ben de tevreden eigenaar van een Samsung Galaxy Mini met een tot nu toe ongeroote, stock 2.2 ROM erop. Echter wil ik mijn telefoon in de nabije toekomst (als de garantie (bijna) is verlopen) rooten en er custom ROMs opdraaien. Omdat er voor deze telefoon nog geen topic was en de telefoon nog redelijk populair schijnt te zijn :) heb ik dit topic maar gestart. Wat ik ervan heb begrepen is dat de ontwikkeling van veel custom ROM' s plaatsvind op dev fora, zoals XDA Developers, etc. Daardoor schijnt het lastig te zijn om een overzichtelijke, complete lijst van custom ROMs voor jou specifieke toestel te vinden. Veel ROMs bestaan alleen maar binnen XDA Developers.


Nou heb ik zelf al wat gegoogled voor hier met een aantal domme onnodige vragen aan te komen. Wat ik van dit artikel begrijp zijn er maar 2 custom ROMs die draaien op onze Mini. :( Maar er kunnen natuurlijk elk moment weer nieuwe ontwikkeld/geport worden. Daarom heb ik dit topic aangemaakt. Zodat gebruikers van de Galaxy Mini kunnen kijken welke ROMs er allemaal zijn voor hun telefoon. Ook zal ik proberen om links toe te voegen over hoe je je Mini root, upgrade naar Gingerbread 2.3.3 of 2.3.4 en custom ROMs installeert. :)

Ik hoop dat iemand wat heeft aan dit topic. Links en meer info komen later ;) ,

Superpelican

EDIT: Als iemand zelf nog wat info of nieuws heeft die in dit topic zou passen (dus in elk geval over de Galaxy Mini)
dan mag je dat natuurlijk plaatsen. Het is fijn als iedereen er aan bijdraagt om er een interessant, informatief en geupdate topic van te maken ;)

[ Voor 8% gewijzigd door Verwijderd op 16-09-2011 20:15 ]


Verwijderd

Topicstarter
Handige links:
-http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1529863 - CWM v.5.0.28(ClockWorkMod aftermarket recovery, nodig om custom ROMs te flashen zoals bijv. CyanogenMod/CM) te flashen via de ODIN flash tool
-http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1793511 - CM9 & CM10 (unofficial) voor de Galaxy Mini. Draaien in principe goed, maar heel soms wat spontane reboots en de accu gaat een stuk sneller leeg, bij gemiddeld gebruik (paar YouTube video's bekijken, af en toe het nieuws lezen op Tweakers en nu.nl etc.) haal je net 1 dag. Ik raad CM9 aan (uit ervaring ;) ) die is een stuk stabieler (CM10 upstream(official) is ook nog in development, terwijl van CM9 al de stable is verschenen), alleen schokt het interface soms net even wat meer omdat je nog geen Project Butter (nieuw in CM10) hebt. Als je bent uitgekeken op Gingerbread 2.3 of het maximale uit je telefoon wilt persen, omdat je je nog geen nieuwe kunt veroorloven is het nieuwste (of op 1 na nieuwste) van het nieuwste draaien heel prettig ;) Als je voor CM9 kiest moet je de versie waar de laatste datum bij staat kiezen die is (ondanks dat er geen "stable" in de bestandsnaam zit) het stabielst.

-http://www.get.cm/?device=tass - CM7 stable official voor de Galaxy Mini. Een goede vervanging voor de stock firmware voor wie meer functionaliteit en tweakbaarheid wil.

-http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1655981 - Lijst met (zo ongeveer) alle custom ROMs voor de Galaxy Mini, mods/hacks/tweaks/scripts(voor meer performance/beter batterijduur etc.) en kernels.

[ Voor 83% gewijzigd door Verwijderd op 03-11-2012 10:36 ]