Heeft iemand een idee hoe ik een simpele poll aan mijn mails kan toevoegen?
dit moet dan standaard als een soort van ondertekening staan.
dit moet dan standaard als een soort van ondertekening staan.
[ Voor 21% gewijzigd door itsalwaysme op 15-09-2011 15:20 ]
Graast voor Division Brabant
It's hardware that makes a machine. It's software that makes it work (most of the time).
Graast voor Division Brabant
It's hardware that makes a machine. It's software that makes it work (most of the time).
Ace of Base vs Charli XCX - All That She Boom Claps (RMT) | Clean Bandit vs Galantis - I'd Rather Be You (RMT)
You've moved up on my notch-list. You have 1 notch
I have a black belt in Kung Flu.
Je realiseert je toch wel dat de meeste clients dergelijke dingen zouden blokkeren, juist om te voorkomen dat er van alles vanuit een email kan worden gerund? Dat is namelijk een makkelijke manier om allerlei malware te verspreiden.Verwijderd schreef op donderdag 15 september 2011 @ 15:30:
Heb ik aan gedacht, is ook zeker een optie.
Ben alleen bang dat mensen de moeite dan niet nemen. Ik ben voor een bedrijf aan het kijken of het mogelijk is om een soort klanttevredenheidsonderzoekje toe te voegen aan de mails die wij naar klanten sturen.
Het moet zo simpel zijn dat ze gewoon 1 van de drie knopjes die in de mail staan moeten aanklikken zeg maar..
(ik ben alleen echt heel erg a-technisch) ben al een tijdje aan het zoeken.
[ Voor 7% gewijzigd door gambieter op 15-09-2011 15:41 ]
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq