For what it's worth, heb probleem van meerdere keren moeten inloggen heb ik dus ook sinds vandaag de hele tijd. Zowel op m'n werk als thuis. Op m'n werk kwam ik erachter omdat ik wat met m'n password aan het kutten was (en toen kon ik dus helemaal niet meer inloggen met mijn standaard wachtwoord, dus nieuw wachtwoord aangevraagd en nu heb ik een hoofdletter in m'n wachtwoord

). Nu blijkt mijn PC thuis ook ineens te zijn uitgelogd (wellicht door wijzigen wachtwoord?), en had ik het probleem weer.
Daarna met twee Chrome incognito sessies geprobeerd in te loggen, elke keer exact hetzelfde probleem: eerste keer lukt niet, tweede keer wel. En dat terwijl Chrome in beide pogingen al gewoon voor mij het wachtwoord had ingevuld, dus ik heb ook niet verkeerd ingetypt oid.
.edit: IE7 doet precies hetzelfde.