Domme S3 Hibernate vraag

Pagina: 1
Acties:

  • Jimiw
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 15-02 11:21
Ik was vroeger erg into alles maar laatste jaren al niet veel gedaan met netwerken en nu loop ik toch tegen iets doms aan en heb geen idee waarom het niet werkt.

Ik wil dit hebben.... ik heb een XBMC Mediacenter windows 7. Deze gaat hibernate in en uit met de afstandsbediening. Dit werkt perfect.

Nu had ik vroeger en wil ik nu weer, dat zodra ik een film aanklikte mijn data pc op zolder uit hibernate ging. Dit werkt niet meer en snap er niks van.

Aantal feiten en dingen die ik gedaan heb:

Moederbord staat op S3
Os Win7
Netwerkkaart wake up staat aan, wake up only with magic packet uit
Wake up capabilities Link change (is dit goed?)
Bij power options staat hibernate op X min.

Hij gaat wel in hibernate maar gaat er niet meer uit behalve met een muis klik. En ik wil lekker beneden op de bank de XBMC pc starten en 20 sec later heerlijk film kijken. Ben ik klaar gaan beide machines vanzelf lekker slapen.

Wat doe ik verkeerd? Heb ik net als vroeger in XP een regkey nodig? Of moet ik niet meer zo ouderwets werken en moet ik het compleet anders doen.

Sorry voor de domme vragen voor jullie vast, maar ik zou er enorm mee geholpen zijn

  • findftp
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 07-02 16:51
Naar mijn weten bestaat er geen on access wake up on lan.
Er is namelijk altijd verkeer op je netwerk wat de pc anders zou doen ontwaken

[ Voor 2% gewijzigd door findftp op 02-09-2011 10:59 . Reden: android swype typo ]


  • Notehoutelade
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
Je kunt misschien wel je windows 7 met xbmc op de achtergrond een wol command laten uitvoeren waarmee je server 'wakker wordt'. Dan kun je 40 sec later je film kijken ;)