Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

[BUG] RSS niet toegankelijk in besloten fora

Pagina: 1
Acties:
  • 284 views

  • Alain
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online
Als ik de RSS van besloten fora wil lezen krijg ik de volgende melding:

GoT - Error™

GoT - error_general

Er is een fout opgetreden: Je hebt geen toegang tot dit forum
De actie die je als RSS feed probeerde te bekijken rapporteerde een fout: Je hebt geen toegang tot dit forum
(forum::get_forumdata::forum_not_allowed).

Ik zal de link met FeedID even in een TR zetten.

You don't have to be crazy to do this job, but it helps ....


  • alex3305
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 20:28
Kun je überhaupt via RSS ingelogd zijn dan? Want anders lijkt me dit niet echt een bug.

  • Alain
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online
Daar is het FeedID voor. ;)

You don't have to be crazy to do this job, but it helps ....


  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 20:57

crisp

Devver

Pixelated

Confirmed; als je nog een 'oude' sessie hebt (enkel hexadecimale karakters) dan gaat de omzetting van/naar FeedID niet meer goed. Een nieuwe sessie aanmaken zou soelaas moeten bieden, maar ik ga kijken of ik hier een backwards-compatible fix voor kan verzinnen :)

Intentionally left blank


  • Tim_bots
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 15-10 07:59
Hier nog iemand.

Als "fix" heb ik geprobeerd zelf de RSS feed te fixen door de volgende URL te genereren:
http://gathering.tweakers.net/rss/list_messages/1430611?rssID=<ID van http://tweakers.net/my.tnet/sessions>
Bekijk ik hen in de browser (firefox met "ingelogd" cookie) geeft dit geen problemen maar als ik hen via google reader en/of via http://www.feedvalidator.org probeer te bekijken komt er een 403 error.

Is de door mij gebruikte URL verkeerd of is er nog een 2e bug?

Alvast hartelijk bedankt voor al jullie hulp en reacties, Tim Bots


  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 20:57

crisp

Devver

Pixelated

Je moet de link pakken die achter het Afbeeldingslocatie: http://tweakimg.net/g/if/v2/icons/rss_small.png-icoontje zit als je Systeembeheerders en hun problemen - deel 32 bekijkt. Als het goed is is dat een link met ?FeedID=... erachter (dus geen rssID).

Als je nog een oudere sessie hebt dan kan het aanmaken van een nieuwe sessie soelaas brengen, maar ik heb inmiddels een fix gemaakt waarmee het ook bij oudere sessies weer zou moeten werken - die fix komt waarschijnlijk vandaag nog online :)

Intentionally left blank


  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 20:57

crisp

Devver

Pixelated

En bij deze online :)

Intentionally left blank

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.