Bijna vijf uur, en nog geen stats? Dan moet ik ze maar gauw zelf plaatsen!
RhinoTech flusht zichzelf naar een mooie mijlpaal toe. Gefeliciteerd met dit 300.000e blokje, en op naar de volgende mijlpaal.
Verder zien we drie flushers die er gisteren niet waren, vijf die hun plaats behouden hebben in de lijst, en 15 die een rood of een groen pijltje hebben... Dit betekent nog altijd dat er 7 plaatsen vrij zijn in de top-30. Zo komt overigens wel iedereen die bijdraagt in beeld, en dat is wel eens anders geweest!
Bij de teams zien we drie teams die een grote sprong voorwaarts maken in de dailies. Of dat nu komt door een slechte dag eergisteren, een eenmalige flush of toetredingen, dat zal de toekomst ons leren. Vooralsnog morrelt er niemand aan onze eerste plaatsen, en verdwijnt die Duitse Linux-

weer bijna uit de achteruitkijkspiegel.
De overall-lijsten zitten voorlopig aardig vast. Wel zijn er een aantal flushers die, buiten beeld, het betreden van de top-30 voorbereiden. Gezien het aantal niet-flushende leden in de top-30, lijkt dat vooral een kwestie van tijd te zijn.
Resten ons nog de harde cijfertjes...
[OGR-27] hitparade van 22 augustus 2011LedenFlushers: 23/145 = 15.9%
Geen nieuwe leden
Meer informatieOGR-27 projectpagina op
WDO*** suggesties voor een DPCH? ***bron