Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Flamesz
  • Registratie: Oktober 2010
  • Laatst online: 23:58
Ik heb onlangs wat extra ram sticks ontvangen, en ik zou willen weten of ik dit met mijn huidige ram kan mixen, ik heb een moederbord met een double channel ram module, en volgends de FAQ moet mijn ram dan van de zelfde grootte en chipdichtheid zijn, het probleem is alleen dat ik niet weet wat mijn oude ram is, ik ben de pakbon kwijt en weet alleen dat het kingston ddr3 ram is dat in de best buy guide september 2010 budget gedeelte stond, maar daar staal nu gell ram. Weet iemand hoe ik er achter kan komen wat voor ram ik heb en/of het compatible is met het nieuwe ram, dxdiag heeft niet geholpen.

P.S. hier link van handleiding van moederbord, pagina 17 gaat over RAM installeren
http://download.asrock.com/manual/890GX%20Pro3.pdf

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jeroen3
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 10:28
Je kunt met CPU-Z meer informatie krijgen over je sticks.

Het is inderdaad aan te raden dezelfde soort te gebruiken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • M2M
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 11-09 17:01

M2M

medicijnman

Of gewoon fysiek op het geheugen kijken.. Er zit altijd een stickertje op met het type en merk geheugen.

Voor dual channel opties zie je moederbord boekjes. Overigens kan je pc niet stuk gaan van het installeren van geheugenbalkjes. Als het niet zou werken dan start je pc niet op. In windows kun je dan met CPU-Z kijken of je geheugen in dual channel mode draait, en op welke snelheid dat gebeurt. Dit is ook zichtbaar in je bios, maar bij sommige biossen moet je wel even zoeken.

-_-


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Flamesz
  • Registratie: Oktober 2010
  • Laatst online: 23:58
Afbeeldingslocatie: http://i247.photobucket.com/albums/gg146/Flamesz101/Naamloos-3.png

valt hier een conclusie uit te trekken voor ik het gewoon probeer?

edit: wat dom van me, een pagina verder op cpu-z en alle informatie staat er die ik nodig heb >.<

edit2:

Afbeeldingslocatie: http://i247.photobucket.com/albums/gg146/Flamesz101/p2.png

[ Voor 39% gewijzigd door Flamesz op 20-08-2011 18:54 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Flamesz
  • Registratie: Oktober 2010
  • Laatst online: 23:58
update: nieuwe ram zit er in, oude ram gefrituurd, ik weet niet of het komt door incompatibiliteit, statische elektriciteit of iets anders :<