Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Adobe premiere 6.5 icm Windows 7

Pagina: 1
Acties:

  • X-Fire-X
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 27-03 09:33
Heb de vraag voorgelegd gekregen van een kennis die eigenlijk toch eens over wil naar een nieuw systeem. Hij gebruikt echter voor videomontage/editting Adobe Premier 6.5, hij wil ook niet anders. Hij heeft weleens een latere versie gekregen maar kon er maar niet aan wennen.
Nu lees ik her en der dat Windows 7 en de genoemde premiere versie niet echt samen gaan.
Hij heeft nu alles op een oude P4 werken met een capture kaart (weet ff niet welke) en een radeon 9800 kaart. Via firewire en composiet werkt alles perfect, maar via s-video krijgt die de dingen maar niet goed (geen beeld of vol storingsstrepen). Andere kabels ed is allemaal al geprobeerd. Enfin...hij vindt de machine te langzaam en wil graag een snellere nieuwe alleen ik vraag me dus het nut af icm de aangegeven adobe premiere versie en dergelijke.

Kan iemand hier iets meer over zeggen? Heeft bv een nvidia kaart van toen al voordeel op een ati kaart zoals die 9800 dmv CUDA support om maar iets te noemen? Werkt de versie ook echt niet onder windows 7? etc etc

  • mrtnptrs
  • Registratie: Januari 2011
  • Laatst online: 11-09 15:14

mrtnptrs

You idiot!

Dit heeft niks met office te maken.
Dit topic hoort in een ander onderdeel van het forum!

Are you comparing me to God? I mean, it’s great, but so you know, I’ve never made a tree.


  • X-Fire-X
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 27-03 09:33
officesuites en -software, sorry hoor streepje gemist! :S
Mag u wel gelijk vertellen waar die wel hoort, client software wellicht?

Wellicht dat een modje deze voor me wil verplaatsen zodra deze hier langs fietst. bvd :)

  • wagenveld
  • Registratie: Februari 2002
  • Niet online
Voor GPU acceleratie zul je toch aan de nieuwste versie moeten, nVidia lijst staat hier onderaan:
http://www.adobe.com/products/premiere/tech-specs.html

Ik zou eerst eens kijken wat voor capture kaart het is, waar hij van captured, wat voor kwaliteit etc. Mogelijk voldoet andere software ook, ik noem eens 2 van de lijst van videohelp.com:
http://www.videohelp.com/tools/EditStudio
http://www.videohelp.com/tools/Magix_Movie_Edit_Pro

Dat hoeft dan geen 800 euro te kosten.

  • sjaakwortel
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 15:13
je kan gewoon een nieuwe pc kopen en daar dualboot 7&xp op zetten.

  • X-Fire-X
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 27-03 09:33
@hierboven: In dat geval zou ik eerder voor W7 professional kiezen met virtual pc omgeving denk ik. Maarja, in een virtuele omgeving kan je de grafische kaart toch niet optimaal benutten, of sla ik hier de plank mee mis?
wagenveld schreef op zaterdag 23 juli 2011 @ 16:21:
Voor GPU acceleratie zul je toch aan de nieuwste versie moeten, nVidia lijst staat hier onderaan:
http://www.adobe.com/products/premiere/tech-specs.html

Ik zou eerst eens kijken wat voor capture kaart het is, waar hij van captured, wat voor kwaliteit etc. Mogelijk voldoet andere software ook, ik noem eens 2 van de lijst van videohelp.com:
http://www.videohelp.com/tools/EditStudio
http://www.videohelp.com/tools/Magix_Movie_Edit_Pro

Dat hoeft dan geen 800 euro te kosten.
Andere software gaat niet om het geld, is een kwestie van wat die gewend is. De kennis is een oude vriend van m'n pa en met jaar of 65 redelijk op leeftijd. Hij wil niet over naar andere software, dat heeft die geprobeerd en is hem tegengevallen. Snellere pc wil die wel, maar om nou een snelle pc te kopen, XP er op te zetten waarvan support ook aan t eind loopt, vind ik niet echt kunnen. Overigens gebruikt hij de pc waarover we praten ook echt alleen voor videomontage, voor alle andere taken heeft hij een modernere machine staan.
Gezien die nu een zeer verouderde Radeon 9800 kaart heeft, is het in zijn geval misschien wel de moeite waard gewoon eens een Nvidia 7600 of 7900 kaart te proberen. Vraag me ernstig af hoeveel baat die heeft bij een nieuwe machine icm met de adobe premiere 6.5.

[ Voor 4% gewijzigd door X-Fire-X op 23-07-2011 17:55 ]

Pagina: 1