compu pour ma mere (voor ons moeder ;-)

Pagina: 1
Acties:

  • Galoptic
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 18-08 15:51
Gegroet! >> 'k moet voor m'n moedertje een computer (2nd-hand) uitzoeken en kreeg 't volgende aangeboden: Pentium 166 MMX * 64 Mb * 2,1Gb * 10 Gb * 15" * 24-speed * big-tower * s3 virge >> Wat is een redelijke prijs voor zoiets? >> Alvast bedankt allemaal!

Verwijderd

Tussen de 400 en 550 gulden.

Verwijderd

prijs klopt wel. Dat onderwerp mag ook iets duidelijk en asteblieft niet in het frans, IK HAAT FRANS! :r:r:r:r

  • Steven
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 12-08 09:30
500 lijkt me een beetje goedkoop, er zit al voor 200 piek aan hardeschijven in...

Ik zou er toch wel 750 gulden voor willen... Misschien wel weer

  • MadRacer
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 14-07-2019
Nee absoluut niet... dat krijg je er nooit voor. 400-500 piek is een zeer redelijke prijs. De HD's mogen wel redelijk groot zijn, de processor (snelheid van de computer) is inmiddels allang achterhaalt.

  • Galoptic
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 18-08 15:51
de processor (snelheid van de computer) is inmiddels allang achterhaalt.
Hij is nu nog van m'n oom (5 jaar ouder dan ikzelf, maar toch), dus ik vind dat hij wel een vriendelijk prijsje mag rekenen. fl 375 ofzo?

  • Burat
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online

Burat

bos wortels

Het is voor je oom ook leuk als zijn (schoon)zuske een computer heeft, dus probeer idd 300,- - 400,- ofzo :)

Homepage | Me @ T.net | Having fun @ Procurios | Collega's gezocht: Webontwikkelaar PHP


Verwijderd

Ik zie het altijd zo, ik wil een pc, hij wil er vanaf. Dan bedenk ik eerst wat ik er nog in moet investeren om hem voor moeders goed te krijgen.

In jou geval, je moeder zal wel op de mijne lijken, is de volgende software combo ideaal:
Win2k (stabiel, moeders hebben een magisch talent om pc's te laten crashen)
Word (97 of 2000)
Internet explorer + Outlook Express
Printertje
en in de verre toekomst misschien een scannertje.

Om deze combo een paar jaar lekker te laten draaien heb je een processor nodig die Win2k lekker trekt. Dan is een 166mmx een beetje te traag. Ook het geheugen, 64mb is te weinig. Maar, voor een meier heb je er 128 mb bij, en dan wil het wel voor moeders.
De harddisk (als het maar meer dan 2 gig is) en de grafische kaart boeien niet. Geluidskaart ed idem, als win2k het maar ondersteund.

In jou geval zit je dus met een te trage processor, daarvoor gaat er geld af. Ook moet je geheugen gaan kopen en inbouwen en dat is ook weer gezeik dus dat kost ook geld.
Daarnaast is het je oom dus familie dus moet je hem afzetten. En hij wil er toch vanaf.

Ik zeg, 200 piek.

  • MegaJurk
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 14-09-2023

MegaJurk

NF7-S 1825@2280

Met f 400,00 mag de verkoper absoluut heel blij zijn. Meer is zo'n computer echt niet meer waard.

  • T-MOB
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 10:23
Idd. Ik vind 250,- zat voor zo'n ding... Voor 500,- a 600,- koop je op veilingen complete PII 450's en dan bedoel ik met monitor... 64 meg ram... leuk videokaartje en voodootje enzo... Soms cd-brander erin..
Voor een idee over tweedehands-prijzen:
http://www.ricardo.nl
http://www.tweedehands.nl
http://www.ibazar.nl
http://www.tweakers.net/aanbod.dsp
En al die andere veilingen die ik vergeten ben....

Regeren is vooruitschuiven

Pagina: 1