Verwijderd schreef op zondag 10 juli 2011 @ 14:08:
Sinds gisteren heb ik s'middags/s'avonds een belabberde connectie en duurt het lang voordat er een webpagina wordt geladen + online gamen is onmogelijk. Echter, snachts werkt alles uitstekend en laad alles gewoon normaal zoals altijd + gamen werkt perfect.
Kan dit komen omdat er nu vlakbij kermis is en die mensen allemaal internet gebruiken overdag en zodoende het internet voor mij trager wordt?
Wat voor internet heb je? ADSL is hier gevoeliger voor dan kabel.
Wat voor provider en welk abonnement heb je?
Wat voor modem heb je, hoe is je netwerk opgebouwd verder, heb je nog andere routers of accespoints?
Kortom, met wat meer informatie kunnen we je misschien beter helpen...
EDIT: ik zie dat je al hebt gepost dat je ziggo hebt. Misschien handig om dit even aan te vullen met bovenstaande vragen in je topicstart.
Heb je toevallig een Ubee modem van Ziggo? Dat zijn modems die voor problemen kunnen zorgen doordat ze opeens kuren krijgen.
EDIT2: Misschien is het ook handig om je vraag gewoon in dit topic te posten:
[Ziggo] Ervaringen Topic - Deel 7
[
Voor 23% gewijzigd door
Struikrover op 10-07-2011 14:49
]