MSI moederbord vervangen MSI k9A2GM-F V3 am2+ amd740V DDR2 V

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 412448

Topicstarter
Mijn moederbord (MSI k9A2GM-F V3 am2+ amd740V DDR2 V) (2,5 jaar oud) is overleden. gisteren begon hij te stinken en de pc stopte.

nu start de pc op, maar na enkele minuten stopt ie.

heb em even opengemaakt en er is een component (soort keramisch ringetje met draad erom heen) zwart geworden en er zit een zwarte vlek op het moederbord, en op de bodem van de kast.

heb even met de winkel gebeld waar ik hem gekocht heb, en deze geven aan hem te kunnen repareren. dit zie ik niet zitten aangezien een nieuw maar moederbord 50 euro kost, en de reparatie begint bij 50 euro onderzoeks kosten.

is een goede vervanger voor dit moederbord de asus m2n68?
ik heb een miditower kast. past het asus moederbord hierin?

beveelt iemand een andere vervanger aan?

bedankt!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Outerspace
  • Registratie: Februari 2002
  • Nu online

Outerspace

Moderator General Chat / Wonen & Mobiliteit

AFX Ghey Edition by HlpDsK

Betreft het passen: neem de afmetingen van de moederbord en kast door. Normaal zou dat wel moeten passen ;)

http://tweakers.net/price...ket-am2-moederborden.html
De Asus M2N68-AM PLUS is op dit moment het populairst volgens de Pricewatch in de AM2 categorie. Denk dat het niet een miskoop zou zijn.

Zoekt nieuwe collega's (jr/sr engineers, servicedeskmedewerkers of managers in de Randstad


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 412448

Topicstarter
klopt het dat wanneer ik een pre install windows heb (op de pc gezet door de paarse winkel met gele letters. *a*a*i*g*t) en ik mijn moederbord vervang door een ander merk moederbord mijn windows niet meer geactiveerd kan worden?

het msi moederbord is niet meer te verkrijgen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 400548

Als ik het goed heb pas bij de derde keer,qua hardware vervanging