Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Software voor afspelen van audiobooks?

Pagina: 1
Acties:

  • chronoz
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 09-10-2022
Bestaat zulke software überhaupt? Op het moment gebruik ik Winamp maar het storende is dat nooit wordt opgeslagen hoever ik ben met luisteren van de audioboeken.

Dus bij afsluiten steeds 10 seconden openen van "waarbenik.rtf" om op te schrijven waar ik ben, is beetje vervelend om steeds te doen gezien ik meestal 4 of 5x per dag verder luister naar audioboeken die dan in playlists staan. Vaak wissel ik namelijk ook af met normale muziek.

In Winamp moet je dan steeds handmatig opzoeken waar je gebleven bent, tenzij je nooit iets anders in de tussentijd afspeelt en Winamp op pauze zet.

Zijn hier oplossingen voor of moet ik maar gewoon wennen aan het handmatig noteren van waar ik ben gebleven?

De iPhone doet dit ideaal, die herkent automatisch audioboeken en hervat het betreffende audiobook (m4b) automatisch. Audioboeken in mp3-formaat daarentegen zijn drama.

  • Ortep
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online

Ortep

Soylent Green is People!

chronoz schreef op woensdag 29 juni 2011 @ 17:27:

De iPhone doet dit ideaal, die herkent automatisch audioboeken en hervat het betreffende audiobook (m4b) automatisch. Audioboeken in mp3-formaat daarentegen zijn drama.
Een willekeurige MP3 speler van Philips van 39 Euro doet het bij mij prima met mp3 boeken. Die onthoudt precies waar hij gebeleven was. Mijn Creative Zen is er iets minder handig in, maar daar kan je een bookmark plaatsen.

Persoonlijk vind ik die afwijkende m4b en m4a formaten een ramp. Daar kan je dus werkelijk niets mee.

[ Voor 7% gewijzigd door Ortep op 29-06-2011 21:56 ]

Only two things are infinite, the universe and human stupidity, Einstein
Alleen de doden kennen het einde van de oorlog, Plato