Advies gevraagd bij zelfbouw systeempje

Pagina: 1
Acties:
  • 119 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Mijn broer heeft voor een zakelijke toepassing de volgende wensen:

* PC met min. WinXP
* Systeem moet 24/7 draaien
* ...en verder eigenlijk niets :)

Het PC'tje moet een logging file bijhouden voor een klimaatcontrolesysteem. Een harde schijf heb ik nog wel liggen, maar wat voor behuizing, moederbord, voeding en processor kan ik het best kiezen? Ik wil wel graag nieuwbouwen vanwege betrouwbaarheid spullen. Wie wil mij helpen met een goed advies?

/////
EDIT: budget is zo goedkoop mogelijk!

[ Voor 5% gewijzigd door Verwijderd op 27-06-2011 18:55 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CodeCaster
  • Registratie: Juni 2003
  • Niet online

CodeCaster

Can I get uhm...

Verwijderd schreef op maandag 27 juni 2011 @ 18:52:
Ik wil wel graag nieuwbouwen vanwege betrouwbaarheid spullen.
Dan zul je op z'n minst een budget moeten noemen, en zodra je dat weet kun je er eigenlijk net zo goed een BBG op naslaan. ;)
Verwijderd schreef op maandag 27 juni 2011 @ 18:52:
Een harde schijf heb ik nog wel liggen
[...]
Wie wil mij helpen met een goed advies?
Vergeet de back-up niet. En nee, raid is geen back-up. En als je toch nieuw gaat bouwen, koop dan ook gewoon meteen een nieuwe harddisk.

[ Voor 21% gewijzigd door CodeCaster op 27-06-2011 18:54 ]

https://oneerlijkewoz.nl
Op papier is hij aan het tekenen, maar in de praktijk...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pinooo
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 11:08
Neem een wat luxere versie van een Thin client... lekker voordelig in verbruik!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op maandag 27 juni 2011 @ 18:52:
Een harde schijf heb ik nog wel liggen.
excuzes moi. Maar je doet nu iets wat je juist niet moet doen. Een harde schijf behoort tot de onderdelen die het vaakst stuk gaan. Bovendien is de harde schijf HET element wat het meest de snelheid van je systeem bepaald. In combinatie met software.

Tevens, lees het CSL beleid eens door, daar staat duidelijk dat losse aankoopadviestopics niet zijn toegestaan. Daar hebben we de BBG's voor. Maar ook daar zijn dergelijke dumpvragen niet toegestaan. Als je niet bereid bent zelf een systeem samen te stellen gaan wij ook geen moeite doen. Dat betekent:

Concreet budget.
Een config die jij heb gemaakt. Je kan de BBG-config als basis nemen.

Dit topic gaat echter op slot.

Dit topic is gesloten.