Tv arm & centerspeaker en plaatsen audio

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Attilla
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 23-06-2021
Goedemorgen,

De oplevering van mijn appartement dichtbij en ben ik leuk aan het spelen met 3d modellen en kijken waar ik alles ga plaatsen in mijn woonkamer. Echter, nu zit ik met de volgende twee problemen:

- Ik wil graag mijn center speaker onder mijn tv hebben, maar het liefst wil ik mijn tv gewoon een een beugel en niet op een kastje. Bestaan er beugels die een dergelijke mogelijkheid hebben of heeft er iemand een ander idee om dit op te lossen?

Afbeeldingslocatie: http://www.attilla.nl/foto/audio1.jpg

- Door mijn tv op deze manier te plaatsen houd ik een ruimer ogende woonkamer over en kan ik ook vanuit de keuken naar de tv kijken als ik dat zou willen. Echter zit ik een beetje te twijfelen waar ik nu mijn speakers ga plaatsen, vooral links en rechts voor. Wat raden jullie daarvoor aan? Ik zit momenteel aan het onderstaande te denken. Zoals te zien is, heb ik liever geen kastje onder tv .. of althans ik heb nog niets gevonden wat daar goed past en dan zet ik de receiver en dergelijke maar ergens anders neer.

Afbeeldingslocatie: http://www.attilla.nl/foto/audio2.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.attilla.nl/foto/audio3.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • raymonvdm
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 30-06 16:35
Er bestaan muurbeugels voor zowel TV als Videorecorder/DVD speler.

Ik heb plaatjes gezien van vogel. Het kan zijn dat het 2 losse beugels zijn maar het resultaat is hetzelfde natuurlijk :p Op deze plaatjes was de DVD speler vervangen voor een centerspeaker

Voorbeeldjes

Afbeeldingslocatie: http://www.bestpc.lv/images/Vogels%20EFA8835.jpg

Ik kan het voorbeeld wat ik zocht ff niet meer vinden,want wat jij wil moet gewoon kunnen. Ik dacht het echt ergens een keer gezien te hebben.

[ Voor 66% gewijzigd door raymonvdm op 13-06-2011 13:25 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Attilla
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 23-06-2021
Ja, maar met een dergelijke beugel hangt de tv recht op de muur. Dat is juist iets wat ik niet wil, omdat ik de tv ook naar rechts wil kunnen draaien.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ramonlambal
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 27-06 16:56
voor oude crt tvs had je ook een steun waar je em dan op kunt zetten, die waren wel draaibaar en kantelbaar
zoiets kun je iedeaal voor je center gebruiken?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Attilla
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 23-06-2021
Mja, dat is nu ook weer niet echt mooi vind ik. Dan kan ik beter zelf iets maken.