• Terrestraeon
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 24-11 16:48
Ik zit hier met een Sony Bravia LCD die zijn IR-ontvanger helemaal rechtsonder in de hoek gepropt heeft zitten.
Ten eerste ontvangt deze niet zo goed, en ten tweede moet je er al recht op mikken wat vrij onhandig werkt omdat het in dat kleine hoekje rechtsonder bij zo'n grote tv zit.

Het ligt niet aan de afstandbediening, heb batterijen al vervangen, heb ook al een andere (universele) afstandbediening gebruikt -> geen verschil

Nu is mijn vraag: kan ik de IR-ontvanger beter laten ontvangen? Misschien wat getweak? Of cheap-ass oplossing zoals een glazen strookje ofzo overplakken?

  • MEN-O
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 24-12 13:08
Misschien door een lensje voor de ontvanger te plaatsen ? hoe weet je trouwens zo zeker dat het niet aan de AB ligt ? misschien zendt ie gewoon niet zo sterk ?

edit : misschien is dit wat http://www.hometech.com/h.../emitters/at-irprism.html

[ Voor 26% gewijzigd door MEN-O op 10-06-2011 22:27 ]


  • stardusk
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 20-04-2021
Misschien omdat hij het ook al met een andere AB heeft geprobeerd?

  • Terrestraeon
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 24-11 16:48
ik heb inderdaad een andere geprobeerd. De tv ontvangt gewoon slecht. Ik denk dat zo'n lensje wel de oplossing kan zijn, als het tenminste écht werkt. Nu nog in de buurt vinden...

  • Grrrrrene
  • Registratie: Mei 2000
  • Niet online
Zoiets kan ook handig zijn als het IR-oogje moeilijk bereikbaar is. Kun je meteen het een en ander aan apparatuur in uit het zicht zetten als je wil :)

Imitation is the sincerest form of flattery
Stressed is desserts spelled backwards


  • Terrestraeon
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 24-11 16:48
Dat kan ook wel eens helpen! Een duurdere oplossing is het wel, maar wel een betrouwbaardere lijkt me.
Spijtig dat er niet bij vermeld staat of het ook op batterijen werkt, wat dus niet zal zijn. Dat is weeral een gevuld stopcontact.

[ Voor 39% gewijzigd door Terrestraeon op 12-06-2011 19:12 ]

Pagina: 1