hoe verwijder ik ubuntu

Pagina: 1
Acties:
  • 247 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • krakura
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 07-05 16:59
hallo,
ik heb me bedacht en wil dus ubuntu van mijn harde schijf af , is dit mogelijk want ik ben bang dat ik het fout doe en ik weer het zelfde probleem krijg als vorige keer, namelijk: ik wou het verwijderen en had dat ook gedaan op mn laptop maar als ik mijn laptop opstarte gaf hij als nog het menu om te kiezen wat je wilt booten, maar omdat ubuntu eraf was had je er niks aan want zodra ik het aanklikte was het gewoon een error.
moet ik misschien mijn HDD formatteren en de belangrijke spullen op mijn SSD zetten of kan het makkelijker?

niels

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 63975

Ga je dan Windows opnieuw installeren? Zoja, tijdens die installatie wordt je MBR (Master Boot Record) ingesteld direct Windows te starten i.p.v. GRUB/Lilo

Als je je huidige Windows installatie wilt behouden, moet je even zoeken hoe je de Windows MBR terugzet.

Aangezien je de Windows versie niet hebt vermeld in je OP en dus geen goede OP hebt, mag je dat zelf uitvogelen.

"Windows $Versie MBR herstellen" is een goede zoekterm.

Doe me een plezier en lees Het algemeen beleid nog even door.

[ Voor 8% gewijzigd door Anoniem: 63975 op 10-06-2011 01:19 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 0xDEADBEEF
  • Registratie: December 2003
  • Niet online

"Religion is an insult to human dignity. With or without it you would have good people doing good things and evil people doing evil things. But for good people to do evil things, that takes religion." - Steven Weinberg


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • iisschots
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 11-04 11:24
Er is je al een aantal malen uitgelegd dat wanneer je een topic opent we verwachten dat je enige inzet toont. Dit zie ik niet terug in dit topic en daarom gaat hij op slot.

Hackerspace in Friesland | www.frack.nl | Bezig met opzetten, help mee!


Dit topic is gesloten.