Toon posts:

PvdA wil introductie ov-chipkaart uitstellen

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Het lijkt mij dat de invoering van de ov-chipkaart (of introductie, maar dit is al gebruikt in de titel) is uitgesteld, niet de ov-chipkaart zelf.

Mijn idee hiervoor zou zijn:
De invoering/introductie van de ov-chipkaart zou moeten worden uitgesteld, omdat een onderzoek naar het rekenen van dubbele kosten vertraging heeft opgelopen.

  • arnoudwokke
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 29-12 20:13

arnoudwokke

Redacteur
Dat staat ook al in de kop en de zin voor de zin die je citeert. Vond ik wel genoeg :)
PvdA wil introductie ov-chipkaart uitstellen
De fractie van de PvdA in de Tweede Kamer wil de landelijke introductie van de ov-chipkaart uitstellen. De ov-chipkaart zou moeten worden uitgesteld, omdat een onderzoek naar het rekenen van dubbele kosten vertraging heeft opgelopen.
Edit: toch maar even aangepast. In de door jou aangehaalde zin heb ik 'ov-chipkaart' vervangen voor 'introductie', zodat het inderdaad beter klopt. Dank voor het melden :)

[ Voor 18% gewijzigd door arnoudwokke op 28-05-2011 12:41 ]