Probleem IP camera forwarded poort 81

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • edmunt
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 24-04 19:19
We hebben hier thuis enkele IP camera's gehangen rond het huis. We zouden nu graag deze IP camera's doorsturen naar het internet. Dus dat het mogelijk is via het LAN, internet of mobieltje deze te kunnen bekijken.

Intern werken de camera's perfect. Geen probleem. Het probleem doet zich voor wanneer ik ze wil doorsturen naar het internet. Standaard staan de camera's op poort 80 maar 4 IP camera's doorsturen via poort 80 gaat niet. Bij elke camera heb ik de mogelijkheid om ze een andere poort toe te kennen.

CAM1: poort 80
CAM2: poort 81
CAM3: poort 82
CAM4: poort 83

Poort 80 werkt perfect. Moet ik niks wijzigen in de camera. De camera kan ik perfect zien via het internet. Als ik dit doet met CAM 2, 3 en 4 zijn er problemen. Als ik de poort intyp en het toestel reboot is hij daarna niet meer toegangelijk via het LAN IP. Dus als die camera ingestelt staat op 192.168.2.3 is het niet meer mogelijk om naar die camera te gaan. Er komt steeds op "Deze pagina kan niet worden weergegeven." Ik kan ze wel zien via het internet. Maar aan de settings enzo is het niet meer mogelijk om aan te geraken. Alle andere instellingen kan ik wijzigen zonder dat hij problemen maakt behalve de poort.

In de router staan alle poorten open die overeenkomen met de IP camera's.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Niels9
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 15-03-2024
Houdt je er wel rekening meer dat je in de browser het volgende in moet typen:

CAM2: http://192.168.2.3:81

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CornelisN
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 30-01 12:33
Je zou ook nog de poort instellingen op de ip cameras gewoon op 80 kunnen laten staan en de poorten 80 t/m 83 laten routeren naar de desbetreffende camera