Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Acer Aspire One 522-C5Dkk vs D255 N55DQKK

Pagina: 1
Acties:
  • 107 views

Verwijderd

Topicstarter
Beste tweakers,

Ik wil een 10.1 netbook aanschaffen. Deze wil ik voornamelijk gebruiken voor mijn opleiding dus hij moet snel zijn in het gebruik van word en pdf en internet en daarnaast zou ik als dit mogelijk is ook nog HD willen kijken.

Na wat speurwerk ben ik op deze 2 netbooks gekomen. De eerste kost ongeveer E230 euro en de tweede E330 euro. Volgens mij kan de eerste geen HD afspelen en de tweede wel (weet ik echter niet zeker), voor de rest zie ik niet veel verschillen voor E100 euro?

Wie zou mij hierin kunnen adviseren?

Acer Aspire One D255 N55DQKK
Intel ATOM N550 processor
kloksnelheid: 1.50 GHz
1 Mb L2 cachegeheugen
1 Gb DDR3 RAM intern geheugen (1x 1 Gb)
Beeldschermresolutie (pixels): 1024 x 600

Acer Aspire One 522-C5Dkk
Processor - Klokfrequentie 1 GHz
Chipset AMD A50M
Geheugen capaciteit 1 GB
Type geheugen DDR3
Geheugen klokfrequentie 1333 MHz
Scherm - Resolutie 1280x720

Groeten,
Jeroen

Verwijderd

Welkom Jeroen. We hebben hier speciale topics de zogenaamde Best Buy Guide (BBG) topics waarin gebruikers dit soort vragen kunnen stellen. Losse topics zoals deze over wat moet ik kopen zijn niet toegestaan.

Spoed je dus snel hiernaartoe: [NBBG Aanschaf] netbook april 2011 en lees ook even dit *LET OP* - Wat moet ik kopen topic.

Hier meer informatie over de AMD C-50 processor vergeleken met de Intel Atom N550: http://nl.hardware.info/r...ion-apu-review-benchmarks

Ik zou eerder kiezen voor de AMD omdat dit model beter geschikt is voor video en multimedia toepassingen, verder heeft dit scherm beduidend meer pixels wat ten goede komt aan het kijken naar 720P content maar ook de Office applicaties waarvoor jij de netbook wilt gebruiken. Daar staat tegenover dat de prijs natuurlijk wel 100 euro hoger ligt en de accuduur niet al te hoog schijnt te liggen.

Afbeeldingslocatie: http://media.bestofmicro.com/M/F/287223/original/battery__runtimes.png
bron: http://translate.google.c...Ctestberichte-240756.html

[ Voor 54% gewijzigd door Verwijderd op 26-05-2011 22:16 ]


Verwijderd

Topicstarter
Hoi ChicaneBT,

Oh sorry, ik heb het geknipt en geklapt. Bedankt voor de link. Je kunt dit topic verwijderen

Jeroen

Verwijderd

Afbeeldingslocatie: http://i787.photobucket.com/albums/yy151/wakingbake/Star_Trek_-_In_Before_the_Lock.gif

Edit: dan moet ik natuurlijk niet vergeten hem ook echt dicht te doen :F

[ Voor 27% gewijzigd door Verwijderd op 26-05-2011 23:30 ]


Dit topic is gesloten.