Behringer B1030A aansluiten?

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 381001

Topicstarter
Hallo,

Ik heb in gedachten om B1030A aan te schaffen maar ik weet echter niet of deze geluidsmonitors werken zonder een mengpaneel of iets dergelijks, want ik wil het gebruiken met een 3.5mm jack kabel. En heb je trouwens een extra stroombron nodig?

Alvast bedankt!

http://www.behringer.com/EN/Products/B1030A.aspx Linkje van de speaker.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NMNN
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 15-04 09:57
Kijk eens helemaal onderaan de pagina die je zelf linked. Daar zie je de aansluitingen en een connector voor voeding. Dus ja, een stroombron is nodig en met een verloopje kun jij je laptop of pc aansluiten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 381001

Topicstarter
Ik zie wel dat IEC kabel nodig is, maar hoe zit het met die andere speaker die je erbij krijgt als een set?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Brilsmurfffje
  • Registratie: December 2007
  • Niet online

Brilsmurfffje

Parttime Prutser

als je het niet gaat gebruiken kan je ook kijken naar de speakers van audioengine, die klinken iets minde klinisch en zijn dus iets beter voor gewone mp3tjes dan deze studiomonitors

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NMNN
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 15-04 09:57
Nou, die andere speaker moet ook ergens zijn prik vandaan halen en ik zie toch maar 1 aansluiting. Waarschijnlijk zal op die andere speaker dus ook wel zo een aansluiting zitten.
Maar ik zou je willen adviseren om ze eens te bekijken bij bijvoorbeeld een feedback of andere audio-speciaalzaak. Neem dan meteen even de moeite om ze te beluisteren. Wellicht ben je helemaal niet onder de indruk van de kwaliteit van de speakers.

En wat brilsmurfje zegt, heb je het wel nodig?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 381001

Topicstarter
Mijn broer is een muziek liefhebber en ja piano bespeeld hij en daarvoor wilt hij een geluidsmonitor aanschaffen om muziek te kunnen maken. Dus ja ik zoek naar een toekomstige speaker wat niet al te duur is. En Behringer heb ik uit reviews gelezen dat het nog goed klinkt als het heel hard staat tenminste die versie wat ik hier heb staan.

Het enige waar ik bang voor ben is dat ik een receiver moet aanschaffen om die ene andere speaker van stroom te voorzien. En ja een receiver is wel prijzig!

Heel erg bedankt voor de tips en hulp natuurlijk. Ik heb mijn antwoord kunnen vinden. ;)

[ Voor 27% gewijzigd door Anoniem: 381001 op 22-05-2011 22:25 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tha Ra
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 19:05
Nee je hebt geen receiver nodig, elke speaker heeft zijn eigen voedingskabel en ingebouwde versterker.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 80673

Speakers hebben hun eigen versterker, dus de line-out gaat naar de speakers, zonder versterker/receiver ertussen
Pagina: 1