Oneway synchronisatie naar NAS als bestand is gewijzigd

Pagina: 1
Acties:

  • iAR
  • Registratie: November 2000
  • Niet online
Situatie:
Ik heb een Macbook met mijn complete muziek collectie. Dezelfde collectie staat ook op de NAS (voor XBMC). Nieuwe muziek komt binnen op mijn Macbook en daar 'onderhoud' ik mijn bibliotheek ook.
Nu moet ik bestanden die nieuw zijn of waarvan ik de tag heb gewijzigd handmatig naar mijn NAS kopieren, zodat ze daar ook beschikbaar zijn.

Ik ben op zoek naar een tool die one way synchroniseert van mijn Mac naar mijn NAS, maar alleen als er op mijn Mac iets wijzigt (een tag) of als er nieuwe muziek bij komt.

Nu kwam ik http://www.designersdomain.com/software_files/FileSync.html tegen, en heb die ingesteld om te mirror'en. Maar ik vraag me af of dat de handigste manier is. Het moet niet zo zijn dat er straks allemaal rara dingen gaan gebeuren (en ik 20.000 nummers opnieuw moet controleren).

Daarnaast vraag ik me af wat er gebeurd als ik offline muziek wijzig. Die moeten als het volume van de NAS weer aanwezig is, nog wel syncen.
Is FileSync de beste tool, of zijn er nog andere tools beschikbaar?

  • The_DoubleU
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 17:00

The_DoubleU

Tweaker in München

Je kan zelf ook een klein script aanmaken en rsync gebruiken.
http://developer.apple.co...anPages/man1/rsync.1.html

  • iAR
  • Registratie: November 2000
  • Niet online
Ik ben niet zo handig in het maken van scripts...

Een software oplossing zou handiger zijn ;)

  • Quakie
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 09:41

Quakie

quakelen

ik had er een prog voor.. het heet geloof ik foldersync. Je stelt in dat hij ene folder met andere synct en je kon geloof ik ook aangeven wat voorrang heeft. Het ging niet automatisch. Ik heb het niet aandachtig gebruikt omdat ik gelijk de foto in ging met mijn muziek bibliotheek. Dit was mijn eigen schuld.

Het was in elkaar geknutseld en volgens mij door iemand uit Frankrijk, dus geen groot bedrijf...

PM me maar als je het niet kan vinden (zit op werk).

Ik teken nergens meer voor


  • iAR
  • Registratie: November 2000
  • Niet online
Die heeft geen Mac versie, of ik kijk naar de verkeerde.

Niemand ervaring met software in TS link?

  • Pepehv
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 26-12 11:52
Synk! Werkt als een trein zeer eenvoudig in gebruik. Ben er zelf ook lang naar op zoek geweest.
Volledige live sync, dus ziet zelf wanneer er iets aangepast is en synct dit dan ook direct.

http://decimus.net/Synk

Studenten licentie kost slechtst $5,-

[ Voor 22% gewijzigd door Pepehv op 09-06-2011 15:17 ]


  • ZpAz
  • Registratie: September 2005
  • Nu online
Dit is wel makkelijk te maken met Automator, dan is het gewoon 'klik en sleep' acties.

Claude: "Domain patterns emerge from iteration, not generation." - Tweakers Time Machine Extension | Chrome : FF

Pagina: 1