Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 59263

Topicstarter
Hey,

Ik heb sinds vandaag een bold 9780, en zit met een klein probleempje en hoop dat jullie mij hiermee kunnen helpen.

Ik moet met mijn bold 9780 verbinding zien te leggen met een exchange server, maar heb voor de rest nog niets ingesteld.

Zodra ik naar installatie, e-mail accounts ga dan krijg ik een anders scherm te zien zoals het overal op internet omschreven staat. ik krijg namelijk meteen te zien voer email adres in en dan moet ik een activatiecode ingeven maar die heb ik niet !

Ik hoop dat ik dit zo aan de duidelijke kant heb kunnen uitleggen zodat jullie mij hiermee misschien willen helpen .

Gr.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Daantje20
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 22-06 09:40

Daantje20

Je moet leven om te leren.

Het is algemeen bekend dat je een Blackberry niet zomaar aan een Microsoft Exchange server kan aanmelden.

Er is zonder tussenkomst van de provider altijd een Blackberry server software nodig (er is een gratis Express versie) om te kunnen communiceren met Exchange.

Over hoe dat allemaal werkt is genoeg informatie te vinden op het internet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • loewie1984
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 23:08
Dat kan inderdaad niet zonder BES account. Het enige wat je kunt doen is een custom e-mail adres aanmaken, en dan de url van de webacces van je exchangeserver ingeven. Het enige wat dan gesynct wordt is je e-mail en niet je agenda, taken etc. als je dat wil zou je vanaf een desktop je exchange weer moeten syncen met gmail, dat weer synct via een app op je blackberry naar je agenda/taken in.

discogs


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XoReP
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 18:33
BESX werkt gewoon via BIS ;)