Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Paultje3181
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 17:17
Ik heb gisteren een nieuwe COAX-kabel getrokken en een nieuwe wandcontact geplaatst. Echter, blijf ik op mijn Cisco 8455 PVR op beide tuners kwaliteit 100%, signaal 0% houden. De aansluiting is tot op het neurotische netjes gestript, de koperen core raakt de ijzerdraadjes in de draad iig niet. Er zijn geen beschadigingen aan de core en het is een stevige Hirschmann kabel. Ook naar de receiver ligt een Hirschmann.

Het signaal is door ziggo doorgemeten en is goed. Het probleem ligt dus bij de interne bekabeling. Rechtstreeks op de aansluiting geeft de tuner wel +- 70% signaal aan. Het lijkt dus toch weer een probleem met de kabel (kan ik deze doormeten op de een of andere manier?) of met mijn manier van de WCD aansluiten. Maar dit is ook volgens het boekje gegaan.

Iemand nog andere opties?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Michael Knight
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 13-08 18:34

Michael Knight

Moderator Consumentenelektronica

KITT, I need you buddy!

Als het rechtstreeks aangesloten wel opeens 70% meer signaal geeft, dan lijkt het me duidelijk waar het probleem ligt.

(Zeldzame) retrogames en meer --> Aangeboden op V&A


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lieutenant C.
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 25-05 11:55
Gebruik je ook internet van Ziggo? Zo ja (en trouwens volgens mij ook wanneer je alleen maar 1 tv gebruikt, maar dat weet ik niet zeker) dan moet je de antenneversterker/verdeelkast van ziggo gebruiken bij je hoofd CAI aansluiting, anders gaat het niet werken. De vraag is dus wat je vanaf de hoofdaansluiting hebt gedaan... BTW, de hoofdaansluiting is te herkennen aan het feit dat die kabel groen is!

EOS 1Dmk3, EF 16-35 2.8L USM MkII, EF 24-105 4.0L IS USM, EF 70-200 2.8L IS USM, Speedlite 580 EX, Macbook Pro