Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

  • KeesVSchijndel
  • Registratie: Maart 2011
  • Laatst online: 17-07-2022
Beste Tweakers

Mijn ipod shuffle is na 2,5 jaar trouwe dienst met pensioen (lees; kaduuk). Aangezien mijn bugdet wat groter is dan toen wil ik wellicht een kleine tablet aanschaffen of een grote touchscreen mp3-speler, net hoe je het wil hebben.

Tot mijn verbazing (of wellicht ben ik gewoon een leek) kom ik niet veel verder dan een Ipod-touch of apparaten van merken waar ik nooit van gehoord heb voor een erg lage prijs in vergelijking met de Ipod-touch. Dit wekt, bij mij, enig argwaan over de kwaliteit van het product

Graag zou ik het volgende willen doen op mijn apparaat:
- Muziek luisteren
- Internetten (ik kijk graag livestreams van games en heb daar vaak flash voor nodig; is daar een oplossing voor op de Ipod touch?)
- Tussen de 3 tot 5 inch groot. (bij kleiner dan 3 inch is internetten nagenoeg onmogelijk, bij groter dan 5 inch is het "gemakkelijk meenemen idee" er wel vanaf)
- Niet duurder dan 350 euro (nouja, wellicht kan 400 euro ook nog wel).

In mindere maten is van belang:
- Er mee gamen.
- Foto's maken.

Al met al zou ik graag een apparaat hebben waar ik gewoon lekker casual mee kan "bankhangen" maar toch wel makkelijk mee te nemen is (omdat hij toch als mp3 zal fungeren). Daarbij is het van belang dat hij goed in een binnenzak past, waar vaak meer plek is dan in een broekzak.

Wellicht vraag je je af waarom ik geen nieuwe smart-phone haal (alles opgelost!?). Het is niet mogelijk met mijn vele buitenactiviteiten en mijn werk een smart-phone te nemen (lees; te groot en te veel kans op beschadigingen).

Heeft iemand wellicht een goed idee voor een alternatief op een Ipod Touch (het is zeker niet zo dat geen Ipod Touch wil) of kan ik hierbij stoppen met zoeken? Graag wel een goed betrouwbaar apparaat van een gerenommeerde producent (sony, samsung etc.)

met vriendelijk groet,
Kees van Schijndel

  • ParkOverall
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 15-11 15:41
Een keuze maken is voor iedereen moeilijk, dat is voor een Tweaker niet anders; je zult toch echt zelf aan de hand van je eigen criteria uit het aanbod moeten kiezen. GoT is niet bedoeld je aan het handje te houden, het is een forum voor gevorderden, dus wordt op dit punt eigen inzet en daadkracht gevraagd.

  • FeaR
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 22:06

FeaR

In GoT we trust

Ik ga dit topic even richting Mobile verplaatsen, want daar hoort het meer thuis dan in Mediaspelers en HTPC's. Echter is het nog niet echt duidelijk wat je wilt dus ik kies de algemene oplossing van Overige Mobiles.

Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.


  • N1ckk
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 11-11 17:36

N1ckk

I doubt, therefore I might be.

Een Dell Streak wellicht? Of een mooie Android phone? Een Samsung Galaxy S is nu erg mooi geprijsd, heb je gelijk een mooie telefoon of je doet er gewoon geen simkaartje in.

[ Voor 74% gewijzigd door N1ckk op 15-05-2011 19:42 ]