Verwijderd

Topicstarter
Beste tweakers,

Ik wil een nieuwe tv gaan kopen. Het geen wat ik sowieso al weet is dat hij 1080p moet zijn, dus full HD. Daarnaast wil ik er zoveel mogelijk HDMI poorten op hebben voor eventuele uitbreidingen. Ook moet de tv zo goedkoop mogelijk, maar de kwaliteit moet wel hoog blijven.
Ik ben nogal een fan van de Samsung tv's, dus die zal ik het liefst willen.

Op een rijtje:

Prijs: €250-350

Specs:

- full HD
- Componten
-3 of 4x HDMI
- Liefst ook internet service
- Goed paneel, dus goed beeld
- Energie zuinig ook het liefst.
- 32'' of 37''
- Design vind ik ook belangrijk.

Nu had ik op kieskeurig wel een aantal mooie modellen gevonden, zoals de Samsung LE32B530 de LG 32LE5300 en ook de Samsung 32UE5100. Die laatste is wel een stukske duurder, maar heeft wel weer internet diensten, waarvan ik niet zeker weet of ik die wel ga gebruiken en uiteraard een geniaal design.

De eerste Samsung noem ik, omdat ik heb gehoord en gelezen dat de panelen uit de 500 serie van samsung als een van de besten zijn getest.
De LG heb ik geselecteerd, omdat het een LED is en ook erg veel opties biedt voor een zeer bescheiden prijs.

Ik zou graag jullie bevindingen lezen en wat jullie zouden kopen in mijn geval. :)

Ik dank jullie alvast :D

  • Michael Knight
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 09-02 17:07

Michael Knight

Moderator Consumentenelektronica

KITT, I need you buddy!

S4p4t6m,

Het is niet de bedoeling dat je hier simpele "Welke moet ik kopen topics" opent. Dat heb je al eens eerder gezien in een smartphone-topic.

Zie de Quickstart in Het algemeen beleid voor tips hoe je zo`n topic wel aan kunt pakken.

Lees je even in en probeer het dan nog eens.

Succes! :)

(Zeldzame) retrogames en meer --> Aangeboden op V&A


Dit topic is gesloten.