Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

  • Enkidoe
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 20-09 15:14
Ik ben op zoek naar een ict opleiding in een van de beide Limburgen als aanvulling op mijn Bachelor ICT welke een master of een postgraduaat is. Ik heb al gegoogeld en ik heb al op verschillende onderwijssites gekeken, maar er zijn zoveel onderwijsinstellingen dat ik door de bomen het bos niet meer zie. Ik hoop dat iemand hier op de hoogte is van zo'n opleiding.
Om jullie een idee te geven:
In Brussel geeft men een postgraduaat informaticamanagement

http://www.hubrussel.be/eCache/HUB/24/996.html

Zoiets is interessant maar een beetje ver voor mij.

uiteraard zou zo'n opleiding in de avonduren, of 1 dag per week/in het weekend gegeven moeten worden.

[ Voor 11% gewijzigd door Enkidoe op 28-04-2011 20:41 ]


  • stin
  • Registratie: Augustus 2001
  • Niet online
Deze misschien in de buurt? Kan je er verder niet zoveel over vertellen. Heb zelf wel MSc International business gevolgd, maar niet deze specialisering. Kun je ook naast je werk volgen.

[ Voor 5% gewijzigd door stin op 28-04-2011 21:15 ]


  • Enkidoe
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 20-09 15:14
Dank voor de reactie. Het grappige is dat mijn bachelor informatiemanagement is. Ben benieuwd wat het verschil inhoudelijk is. Maar mijn voorkeur gaat (ivm de kosten) uit naar een belgische opleiding. ik wil zelf de opleiding gaan bekostigen aangezien mijn werkgever de noodzaak niet ziet.