PC valt uit bij aanpassen brightness

Pagina: 1
Acties:

  • AB-Systems
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 11-10-2023
Hallo,

Ik zit met een laptop welke een raar probleem vormt. Wanneer de laptop zelf de brightness aanpast met de FN + zon of FN + maan dan gaat het beeldscherm netjes zachter of harder 'schijnen'. Echter vaak komt het voor dat je na heen en weer switchen het scherm eerst uitvalt en vervolgens totaal uitvalt.

Ik heb eerst alle dingen die er mee te maken nagekeken:
- Warmte van de laptop (oververhitting van de video kaart?!) -> Ventilator compleet nagelopen en tussen ventilator en case alle stof ophoping verwijderd
- Drivers compleet verwijderd en laatste versie van de driver gedownload en geinstalleerd
- Event manager nagekeken, komt niks bijzonders in naar voren
- nagekeken naar eventuele geheugen dumps -> geen aanwezig..

Het gaat het om een Samsung R510 laptop met een 64bit windows 7 installatie.

Het rare is dat het dus wel werkt maar als je het te vaak achter elkaar doet dan valt ie spontaan uit..

  • Rupie
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 13-02 20:32
Werkt het wel als je de brightness vanuit Windows aanpast? Misschien dat je dat nog even kunt proberen, dan kun je wellicht zoeken of het in Windows zit of dat het op de een of andere manier iets met je toetsenbord te maken heeft.

Desktop | Server | Laptop


  • AB-Systems
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 11-10-2023
Helaas zit het hem daar ook niet in.. daar kan je niet echt snel heen en weer waardoor het niet voor komt.. deze past zichzelf namelijk pas aan op het moment dat het bevestigd wordt met [OK]